Сайт с игрички и хубави награди - 2 серия "ВМАНИАЧАВАНЕ" :))

  • 11 922
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Искам да споделя с вас с какво аджеба си губим времето /онова свободното дето все липсвало Wink/ ние група макйки и 100jan-чо Simple Smile

Това е сайт, на който всеки ден имате право да изиграете 12 игрички безплатно. След това можете да играете платено ... а можете и да не играете платено Wink Игрите са лесни и бързо усвоими, но ако имате въпроси не се колебайте да питате  Hug Всяка игра ви носи точки, точките можете да размените срещу подаръци от сайта има 4 наична за печелене на подаръците.  На пръв поглед си вика човек "Бошлав работа! Ще спечеля ама нивгаш ...  Sick", но аз вече 3 награда печеля /е малки са ама им се радвам/, няколко от мамите от форума също се похвалиха, че са спечелили от томбулата, а приятели бая неща получиха по пощата /подаръците пристигат по пощата за около месец/. Големите награди са Плазма, лаптоп, камера и т.н. Разбира се има правила, които трябва да се спазват или поне да се заобикалят с финес  Mr. Green

Това е сайта:  http://en.prizee.com/

При регистрацията можете да напишете, че Sillveto или някой друг от споменатите никове в предната тема ви е казала за него, така ще получите малко повече безплатни игрички.

Ние смятаме, че ако се запишете в клан ще печелите повече точки. Затова си създаваме кланове и си ги попълваме само от наши хора. За съжаление свободни места в създадените кланове до сега няма, но следете темата и все ще се появи нов клан за запълване  Hug

А ето я и старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164733.msg3208105#msg3208105
Ако имате желание и време можете да видите как съм пристрастила невинни мами  Twisted Evil А сега, нямам време да обяснявам повече време е да играя  Laughing

# 1
  • Мнения: 7 723
Нова тема- нов късмет  Wink
Вече имам 26 точки за BGMAMMA   Party

# 2
  • Мнения: 6 155
Запис в новата тема  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 203
 newsm10 Heart Eyes newsm10 Heart Eyes
 Браво, Силве

# 4
  • Мнения: 1 284
и аз съм тука, брей кога се изписаха тези странички  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 295
Пу и аз! И да ни е на късмет!

# 6
  • Мнения: 772
И после да не сте се оплакали, че нямате свободно време. Wink
Успех на всички! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 942
Тъй сега установих някой неща за заека самоубиец.

1. Забравих да ви кажа, че можете да си направите поправка на стрелките ако още не ви е свършило времето. т.е. нагласяте стрелките и го пускате с бутона ГО /хихи  ама как звучи Wink/ и той скача и се самоубива или зацикля скачайки между два храста натискате СТОП, ама времето ви не е изтекло и пренареждате стрелките и пак Го.

2. Има там един различен от моркови зарзават, който е добре да обирате. Но трябва да го вземете преди последния морков. т.е. аз днес имах 3 моркова и 1 карфиол и 1 точка. подредих стрелките така, че зайо да вземе 2 моркова, точката, още един морков и карфиола в тая последователност. Да ама не, стигна до последния морков и забърса карфиола. Т.е. вземе ли последния морков от бойното поле не ходи да събира нищо повече.

# 8
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Запис, имам втори акаунт, има ли място в някой клан

# 9
  • Мнения: 6 155
Тъй сега установих някой неща за заека самоубиец.

1. Забравих да ви кажа, че можете да си направите поправка на стрелките ако още не ви е свършило времето. т.е. нагласяте стрелките и го пускате с бутона ГО /хихи  ама как звучи Wink/ и той скача и се самоубива или зацикля скачайки между два храста натискате СТОП, ама времето ви не е изтекло и пренареждате стрелките и пак Го.

2. Има там един различен от моркови зарзават, който е добре да обирате. Но трябва да го вземете преди последния морков. т.е. аз днес имах 3 моркова и 1 карфиол и 1 точка. подредих стрелките така, че зайо да вземе 2 моркова, точката, още един морков и карфиола в тая последователност. Да ама не, стигна до последния морков и забърса карфиола. Т.е. вземе ли последния морков от бойното поле не ходи да събира нищо повече.

Да, и аз днес се прецаках така - оставих една ябълка ли беше или нещо такова последно и не я взе  Twisted Evil
А тая жаба много ме дразни - до 4 ниво стигам и край #Cussing out

# 10
  • Варна
  • Мнения: 129
Записвам се и аз в новата тема!
Момичета, само на мен ли не ми дава повече бубс от това, че участвам в някой клан?  newsm78

# 11
  • Мнения: 6 155
И на мен не ми дава повече  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 101
Хайдеее, допринесох с цели 64 точки за нашия клан BULGARIAN-BG-MAMMA . Оставих си само играта със самолетчето за довечера, че ми предстои 9-то ниво и искам да се съсредоточа  Wink Стискайте палци, че ме гризе какво ще се случи ако мина и 10-то .

Честито на спечелилите! Да се похвалите когато наградите ви пристигнат! Grinning

Аз пък отново загубих на томболата на един от акунтите ми. До сега 5-6 пъти съм играла и никога не съм печелила, а все гледам да взема билетче за нещо с по-малко желаещи уж, без значение какво е. Като знам какъв съм карък се чудя защо изобщо се опитвам да участвам за награди... От утре ще мога да се включвам и в Show window вече, не само в томболите. Simple Smile

И аз не забелязвам да ми дава повече бубз, откакто съм в клана.

# 13
  • Мнения: 104
Момичета, понеже като българче първо играя един месец и после чета правилата, та снощи реших все пак да разгледам форума на прайзии и намерих нещо интересно. Можеш да си говориш с рибката. Трябва да си си влязъл с акаунта и отиваш на Help, има frequently asked questions и от там някъде към средата на страницата има How to talk to Bublie. И като го отвориш то те препраща към линк, за да си говориш с рибката. Тя те пита с какво да ти помогне и можеш да й напишеш (цитирам направо от оня форум) Say to Bubbly:
"Charity please!"
You get 0,01 extra Bubz.
Say to Bubbly:
"Double Cheeseburger please !"
LoL...
Set the Language to French and
Say to Bubbly:
"bloub blib blob blub !"
You get 0,05 Bubz
Set the Language to French and
Say to Bubbly:
"Que le pouvoir du poisson soit en moi"
Get extra Exp
Аз си спечелих 0,06 бубз - първо исках чарити, а после казах онова завъртяното на френски Simple Smile има и разни други чалъми за сайта, ама аз не ги разбрах съвсем.
Айде отивам да работя, а като разбера нещо повече пак ще пиша  hahaha

# 14

Общи условия

Активация на акаунт