Кондиломи - моля за помощ

  • 437 075
  • 930
  •   1
Отговори
# 105
отчаяна123,дай да си отворим една темичка за хипохондрията и да се развихрим там,че тука ще ни се скарат,че спамим  Laughing
ама ти да не си си мислила,че си единствена!!!Охооооо,ако тръгна да разправям самооооо  Joy дори на колоноскопия съм ходила,да потвърдят,че НЯМАМ рак на дебелото черво.....  bowuu

# 106
дай ако искаш някакъв мейл, а тук да оставим кондиломите, че те сега са ми достатъчен дерт...Сандра беше права, гледам се под лупа през 5 мин и много ме е страх с тия гадни брадавици... Sad хем се самоуспокоявам,че можех и да съм по-преебана, примерно да се родя с ХПВ...хем ме е яд,че го хванах, хем съм оптимист,че "к'во толкова, само едни брадавици...грозни са ама к'во да ги правя"...хем...не знам...защоа я няма Сандра сега да каже 1 блага дума Sad

# 107
  • Мнения: 734
Хей, мили дами  Hug Hug Hug
Честно да ви призная ме напуши смях като четох....ама като знам, че и аз съм от тия притеснителните....Няма да забравя как отидох да се изследвам за СПИН, заради 1 единствена неразумна постъпка и имах чувството, че ще припадна по пътя към лабораторията, отивайки да си получа резултата...
Имам един съвет към вас. Не знам дали сте чели "Пилешка супа за женската душа", обаче горещо ви я препоръчвам! Ако трябва я прочетете 1-2-3-5 пъти. Лично според мен е много полезна книга. И бъдете по-оптимисти   bouquet Отидете на почивка, виждайте се с приятелки, бърборете си за всичко, спортувайте и зарежете тази медицинска литература за известно време поне.  Hug

# 108
Мисля че на езика имам кондиломи какво трябва да направя моля отговорете ми. Тъй като четох в книгата за венерични заболявания прочетох в секцията - сифилис - широки кондиломи.
И се чудя какво да правя... А пак там пише, че предизвикват неприятна миризма, което бих могъл да кажа, че за околните е отвратително, тъй като и аз мога да я усетя и се опитвам да я залича по някакъв начин но не помага.

Кажете ми как трябва да постъпя. Ще ви бъда благодарен.


Oтидох днес на лекар и ми каза, че това е нормално и са си обикновенни налепи на езика, които всеки човек притежава. Просто лекарката се учуди как съм успял да ги видя при положение, че са разположени Малко зад сливиците Simple Smile но все пак, ще си направя изследване на кръвта и това ще покаже най-добре. Пък и мисля да даря кръв така или иначе изследването е задалжително

# 109
Това, което си видял на езика, са луковици. И аз преди се бях ошашкала,че е нещо ненормално, но си е съвсем нормално. А ако имаш лош дъх в устата, това може да е признак на проблеми с корема или проблеми със сливиците Wink Има един тест, ама не помня как се казваше, пускаха ми го преди 4 години, когато се чудех що имам перманентно Т, та този тест индикира наличието на вируси в кръвка, всмисъл не показва конкретно какви са, просто индикира дали има нещо тревожно. Питай, може да си го пуснеш него.

# 110
Да но това което ме тревожи е, че примерно  ми излизат малки пъпчици по кожата които си мисля, че приличат на папуло некротична туберкулоза, но мисля, че само си втълпявам което би могло да доведе до емоционален срив, което в днешно време е често срещано.

Между другото като излизам от банята (тъй като си мия тялото със сапун защото от душ геловете остава мазна кожата дори и при повторно миене)   когато кожата ми изсъхне и ми се получават обриви по ръцете особенно и по лицето ми се лющи кожата... Трябва ли да бъде за притеснение това или е просто мъртва кожа, която организмът я има в изобилие.


Знам че не е по тази тема но все пак.

# 111
Да но това което ме тревожи е, че примерно  ми излизат малки пъпчици по кожата които си мисля, че приличат на папуло некротична туберкулоза, но мисля, че само си втълпявам което би могло да доведе до емоционален срив, което в днешно време е често срещано.

Между другото като излизам от банята (тъй като си мия тялото със сапун защото от душ геловете остава мазна кожата дори и при повторно миене)   когато кожата ми изсъхне и ми се получават обриви по ръцете особенно и по лицето ми се лющи кожата... Трябва ли да бъде за притеснение това или е просто мъртва кожа, която организмът я има в изобилие.


Знам че не е по тази тема но все пак.

"ПАПУЛО НЕКРОТИЧНА ТУБЕРКОЛОЗА"""!!!  Joy СПИН!СИФИЛИС!ХИПОХОНДРИЯ! Хора, успокойте се!!!! Като прочетох всичко от днес и вчера си помислих за момент, че съм попаднала в клуба на параноиците! Верно , че и аз съм доста притеснителна относно здравето си, но вие заради едни кондиломи скоро ще се докарате до гроба с  някой инсулт или инфаркт от нерви.
dddgdgdf, ти да не учиш в медицински като мен, че се ровиш из "дебелите книги"? Wink
Недейте си поставя сами диагнози,само си вредите така! В смисъл, че това са излишни нерви и вълнения. Защо да си съкращаваме живота така!? Той и без това е кратък! Потърпете още малко и всичко много скоро ще свърши! Laughing Ох , взе да ме избива на черен хумор!Извинявам се!
От целия този наш форум, който врътнахме, мога да си направя само един извод: ЧОВЕШКОТО ВЪОБРАЖЕНИЕ Е 1000 ПЪТИ ПО-ОПАСНО ОТ ПАПИЛОМА ВИРУСА И ВЪОБЩЕ ОТ КОЙТО И ДА Е ВИРУС!!!!
И аз за съжаление също много често не съм изключение.
dddgdgdf, колкото до кожата ти!Мисля, че няма нищо страшно, имам позната, която имаше същия проблем. Май и казаха, че е алергична към водата(по-точно към някои от съставните и части) и с времето всичко и мина.....
Сега се сетих как аз си представях какво трябва да свърша през последните години(а може би и месеци) от живота си, когато ходих да си вземам изследването са СПИН! Laughing
А когато разбрах, че имам Папилома вирус изобщо се почувствах смазан, като уличница.
Сега разбирам, че сама съм си създавала всички проблеми и трябва по-простодушно и спокойно да се отнасям към живота....

# 112
 Joy ужааас!dddgdgdf,ти си мой човек!  Wink явно си сдухан също толкова,колкото и аз!В кръга на шегата де,не се засягай..... наиситна хипохондрията е по-страшна от всички други болести и от папилома вируса..... но уви,как да я избегнем като току си лепваме по някоя болест,без значение каква и с лабилната ни психика правим от мухата - слон!
днес ми излезе резултата от ПАП теста,пише 2-ра степен,предполагам,че това е нормално....надявам се де  newsm78
поздрави от едно мед.лице - хипохондрик!  bouquet

# 113
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Hug и аз ги имам тия гадости но преди да забременея се подмивах яко с Триклобактер и се изчистиха. Сега пак ми е излязъл един малък Кондилом и пак започвам с миенето. Но явно е добро след като преди повече от 2 години съм го ползвала.

# 114
е той Шекспир си го е казал добре "Проблемите в реалността са нищо пред ужасите в нашето въображение"...а на мен ми остава само търпеливо да чакам заветния миг в който ще ме обгорят от тези гадости... Sad чудя се дали да не си взема Саменто да пия до тогава?!
Иначе хипохондрията е страаашно нещо...

# 115
Ще изчакам резултатите, ще си направя пълен преглед пък каквото покаже. По-добре рано отколкото късно. Почти всички болести се лекуват във ранен стадии на развитие. А относно сифилиса не би трябвало да е проблем също ако е това, тъй като клетките му се делят на всеки 33 часа като в този предиод те са най-уязвими, което довежда до пълното излекуване на организма.

Единственото тревожно нещо е, че лекарите в днешно време въобще не са компетентни и трудно се намира добър и опитен лекър

Тук е момента да кажа, че е ВАЖНО ДА ИМА ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ.

# 116
отчаяна 123 ,горещо ти препоръчвам Саменто от 600мг на фирмата Нутрамедикс! Не някакво друго,много е важно да е същото,понеже другите са просто обикновен котешки нокът! Пий го поне 3 месеца.

# 117
morti6a ще го пробвам в комбинация с едно друго пак на същата фирма, дано да има ефект.

# 118
Извинявам се, но прочитайки колко народ носи вируса,т.н Човешки Папилома Вирус направо се шашнах!Бога ми, не съм моралистка, но всичко това е от безразборни връзки без кондоми!Този вирус не се хваща от въздуха,неприятно ми е да го кажа,но особено семейните или с дългогодишен партниор трябва да се замислят....някой май е кръшкал!Както и да е....ползвайте кондоми ВИНАГИ,и не гласувайте прекалено доверие на никого! alertНе за друго-просто от HIV и от рак на шийката се умира!Забравих да кажа,че папилома вирусът предизвиква рак на шийката.

# 119
Dewojko не знам дали си моралистка, но на чужд гръб и 100 тояги са млако, така,че спри се! Този вирус в някои случаи не се лепва по полов път. Освен това аз го лепнах от човек, който ми беше втория с който съм спала без предпазни мерки, и то предприех тази крачка, защото бяхме от почти 3 години заедно. Ти сигурна ли си,че твоя мъж не носи ЧПВ? Сигурна ли си,че ти самата не носиш ЧПВ?! Т'ва,че не се е проявил, не означава нищо. Недей така да ни заклеймяваш, все едно сме най-длните курви на света! Папилома вирусът предизвиква рак на шийката, но не точно този щам, ако беше чела достатъчно, щеше да знаеша,че има над 50 разновидности на ЧПВ и бас държа,че ти имаш поне няколко, които не се хващат по полов път, но са достаъчна краста и достатъчно неприятни.
Ако беше чела достатъчно, щеше да знаеш и че кондомите не дават 100% сигурност,че няма да се заразиш с кондиломи, защото кондиломите при мъжете могат да бъдат и в окосмената част, а там кондомът няма как да ги покрие! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт