friziorski salon v lulin

  • 4 406
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
momi4eta kajete niakoi friziorski salon v lulin 4e moiata friziorka naposledak dosta se izlaga i mi se pla4e ve4e.otidoh da se postrija a tia me postriga vse edno malkia e vilnial s nojitsite #Cussing out

# 1
  • Мнения: 295
veninka-babis, горещо ти препоръчвам фризьора, при който ходя аз - Цанко, в спортен център Сиконко, на долния етаж от този, през който влизаш - ако не ти  ясно питай портиера, ще те насочи. страхотен професионалист е - от години се правя при него, вкл. подстригване и официални прически

успех! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 48
mersi mnogo asi a cenite kak sa 4e naposledak dosta sa mi razhodite i majat shte me bie ve4e  Laughing

# 3
  • Мнения: 295
подстригването е 8лв, боя беше май 30лв.... за сватбена прическа ми взе 40лв - мисля, че са поносими Simple Smile

# 4
  • Мнения: 48
mersi mnogo gore dolo kato pri moiata friziorka.tencks imam da 4erpia Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 238
подстригването е 8лв, боя беше май 30лв.... за сватбена прическа ми взе 40лв - мисля, че са поносими Simple Smile
Здравей!
А с какви бои работи твоя фриьор?

# 6
  • Мнения: 295
работи с KEMEL или нещо подобно Simple Smile хубави са

# 7
silno vi prepora4vam friziorskiq salon na ul.Dobrinova skala 42, na 1etaj do blok 729. Ne6toto se kazva green center i ima friziorstvo i kozmetika. Prepora4vam vi Margi. Ot godini se postrigvam pri neq i sam stra6no dovolna!!!!!V targovskiq centar ima o6te dva salona, koito ne sa izpitani

# 8
  • Мнения: 6
На мен ми харесва, как работят момичетата във фризьорския салон в Силвър център, вхидът е откъм вътрешния двор.

# 9
  • Мнения: 248
И аз съм доволна от фризьорката във Силвър център, но на третия етаж - влиза се откъм портиера. Като се качиш на третия етаж и си точно пред салона. Казва се Надя и е много внимателна, подстригването е към 7-8 лева, което си е направо без пари. Аз лично съм с права коса и не всеки може да ми подстриже така, че да се харесам, но тя успява.

# 10
momi4eta kajete niakoi friziorski salon v lulin 4e moiata friziorka naposledak dosta se izlaga i mi se pla4e ve4e.otidoh da se postrija a tia me postriga vse edno malkia e vilnial s nojitsite #Cussing out
                                                                                                                    Maci preporu4vam ti studio Flesh,namira se v bloka do medivata ot dqsno,mili4ka tam e nai dobrata friziorka v lulin....uspex...!!!

# 11
  • Мнения: 146
momi4eta kajete niakoi friziorski salon v lulin 4e moiata friziorka naposledak dosta se izlaga i mi se pla4e ve4e.otidoh da se postrija a tia me postriga vse edno malkia e vilnial s nojitsite #Cussing out


Аз съм много доволна от Ели. Салона и се намира зад 33то училище , има малки тухлени блокчета (червени) .. В едно от тях е тя , малко салонче на име Монблан ,или нещо подобно.. Излезе ми от главата.. Но горещо ти я препоръчвам , завела съм там всичките си приятелки Simple Smile Ако не се сещаш къде точно се намира ,ще се постарая да съм по- подробна.. Всъщност сега ще ти напиша на лични телефона й Simple Smile

# 12
  • Мнения: 48
мерси за отговорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт