«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

—офи€

ћнени€: 557
ћоми4ета,4ували ли сте,4е от газирана вода се отслабва?
¬4ера ми беше на гости една позната,ко€то е отслабнала 60кг!!!! за 1 година - предимно гладувайки и пиейки газира вода и натурални сокове?
÷итирай

ћнени€: 486
ћоже би е от мехурчетата Very Happy , създават усещане, че стомахът ти е пълен и не ти се €де толкова.
÷итирай

—ф, ћладост1

ћнени€: 3 566
аз знам, че газираните напитки са вредни. Thinking
Ќо, виж, от бира- не мож' ме отказа! Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 26 929
аз също знам, че при диети не се препоръчва консумаци€та на газирани напитки, но пък содата не е толкова сладка като да речем колата.
÷итирай
ћи то и да не е газирана водата, като пиеш само сок и вода пак, ще отслабнеш.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 472
Ѕре 60 кг , много бе хора , ама щом е истина  мол€ споделете как става това чудо ?  #Puppy dog

„е  то като гледам ще имам нужда да свал€ н€кое килце !

јко знаеш каква е точната рецепта сподели€ с нас много  ще сме ти благодарни  Praynig

ѕоздрави !
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 544
÷итат на: kopche
—одата € дават 0 калории и е позволена напитка при диети.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 544
÷итат на: pepeliashka
ћоми4ета,4ували ли сте,4е от газирана вода се отслабва?
¬4ера ми беше на гости една позната,ко€то е отслабнала 60кг!!!! за 1 година - предимно гладувайки и пиейки газира вода и натурални сокове?

јми като е гладувала, едва ли е отслабнала само от содата Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 906
ƒа, чувала съм за тази диета, не съм € прилагала лично. ћисл€, че газираното в големи количества едва ли е най-полезната храна /ако изобщо може да се нарече така/ за стомаха.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 557
÷итат на: Karimma
ƒа, чувала съм за тази диета, не съм € прилагала лично. ћисл€, че газираното в големи количества едва ли е най-полезната храна /ако изобщо може да се нарече така/ за стомаха.

» аз съм на същото мнение,ама...на,факт е-вид€х и ли4ната карта;) със снимка от преди година-120кг!!! ј сега е една мъни4ка,слаби4ка...
“върди,4е само с диета и газирана вода е свалила килата,ама аз не в€рвам:(...
÷итирай

—офи€ - Ѕългари€

ћнени€: 1 994
ƒа € поздравиш тво€та при€телка Razz ј,как се е справила с кожата -много живо ме интересува?»на4е газираната вода е 0 калории и създава 4увство за ситост.
÷итирай

UK

ћнени€: 713
и отмива киселините от стомаха.  ак изглежда тъничка 60 кг, аз съм 58 и се гледам една тлъста като айде да не казвам какво Evil or Very Mad ?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 906
јми на фона на спомена за вида й, когато е била 120...как н€ма да изглежда тъничка Laughing “ова вече го казвам от опит - преди време свалих тези 25 кг, които сега, след бремеността пак тр€бва да свал€м. ¬идът ми се промени напълно, нищо че не б€х окльощав€ла - просто б€х съвсем друг човек.
ј, да - да се отчета за спазването на Ќ¬ƒ-¬ћ: 2 седмици - минус 2 кг. ћного е бавно, но и без лишени€.  ато почна да хапвам плодове и мога да оставам само на плодове, ще бъде по-бързо.
÷итирай

newsm58
» аз съм за бирата-само дето като че ли непосредствено след раждането коремчето ми беше по-прибрано отколкото 6 месеца по-късно. Confused
ј от Ћили »ванова съм чувала, че газираната вода стоп€ва мазнините! ƒействала антицелулитно.
÷итирай

—толицата-–азсадника

ћнени€: 644
аз знам, че газираните напитки са вредни
.....но има истина в това.јз съм бивша спортистка и когато тр€бваше да сме на диета ни разрешаваха да пием само сода.“€ най бързо се разгражда в организма Exclamation  Ќо да знаете,че без —ѕќ–“ нищо не става newsm18
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора