Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2007, 18:01 ч.

Странно усещане

• 1 163
  • 19
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте, маменца. Отдавна съм регистрирана, но толкова много инфо има тук, че не ми се е налагало да питам за нещо. Бременна съм в седми месец и днес ми се появи странно усещане ниско долу. Не е болка, по скоро пробождане в пикочния мехур. Не е от бебчо. Усещам го, когато се движа. Много е неприятно. Незнам на какво се дължи, дори не мога съвсем точно да предам усещането. Ако на някоя от вас и се е случвало, нека сподели.
Благодаря ви и ...здравейте Hug

# 1
Защо да не е от бебче? Ако ти притиска пикочния мехур и др. органи, нормално е да те наболява. Възможно е и да е от разтягането на матката. Аз съм имала и от двата вида болки, още от 6 месец. За да си спокойна, се консултирай и с лекаря ти!

# 2
И аз по това време почувствах такава болка. Много неприятно ми беше и на маменти доста силна. От притискането на пикочния мехур мисля че е.

# 3
От бебчо е, от бебчо е.  smile3521
Понякога усещането ми е било доста силно и неприятно, а имаше период, в който мислех, че ще се напишкам на улицата.  Embarassed

# 4
  • София
От бебчо е, от бебчо е.  smile3521
Понякога усещането ми е било доста силно и неприятно, а имаше период, в който мислех, че ще се напишкам на улицата.  Embarassed
абсолютно! ния беше разположена напречно и до края ми смачка нещастния пикочен мехур Sad

# 5
  • рядко вкъщи
Честито усещане!Бъди сигурна,че това е твойто бебче newsm32

# 6
  • Варна
и аз имах такива пробождания нормално е не се притеснявай Grinning

# 7
  • София
И аз мисля,че е от бебчо.Моят така се натискаше надолу още от 7-ия месец,че ми се случвало да не мога да ходя,да не говорим за страха от изпускане по малка нужда! Joy

# 8
  • Sf
Присъединявам се към мислещите, че е от бебето. Peace

# 9
  • с трима мъже :)

От петия месец съм така...

Така бях и от петия месец на първата си берменност до деня на раждането.

# 10
  • София
Нямаш контракции, нали?

# 11
  • Монреал
Пробвай да легнеш на една страна за да изместиш тежестта на бебето от пик. мехур - ако болката изчезне или намалее, значи бебето го притиска. А олеква ли ти след като ходиш до тоалетната? Ако да - същият извод. Но за по-сигурно питай и лекаря си.

# 12
А може да имаш и инфекция !!!
Иди на лекар !!!

# 13
Пробвай да легнеш на една страна за да изместиш тежестта на бебето от пик. мехур - ако болката изчезне или намалее, значи бебето го притиска. А олеква ли ти след като ходиш до тоалетната? Ако да - същият извод.

Тази вечер ми се случи нещо, което доказва написаното от TarikMom. Усещах тъпа болка в пикочния мехур и легнах на една страна, но тогава напрежението се премести в областта под гърдите, усещах го като парене. Щом отидох до WC, всичко мина Peace

# 14
  • Варна
Благодаря ви! Мммм-м да, от бебчо ще Thinking. Симптомите съвпадат:) Ама нали ми е от вчера и затова...да, олеква ми, когато ходя по малка нужда..и да, направо си мисля, че ще се напишкам както си ходя. Благодаря ви, много Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт