Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 226 отговора

А,а,а?

Достатъчно ли е да ви е казал добра дума, да ви е погалил виртуално и да ви е припял припев.
Или може би трябва да се изкаже с 20-25 изречения на мнение, нищо да не каже, да прелива от пусто в празно и все пак.
Или трябва да ви харесва визуално и оттам да прецените, че е интелигентен.
Или трябва да сръси няколко умнотии и да влезе в графата.
Или трябва да има научна степен доктор, да е от София и да не е в час.

Very Happy

Има ли неразбрали  Laughing
Колко тежи интелекта тук. Или по-скоро, как го придобиваш в очите на околните  Laughing
Цитирай

София

Първото важи със страшна сила за ССФ  Very Happy Нещо от рода на : ти си чудесна, знаеш колко те обичам ,прави ми вчпечатление колко интелигентна дама си, подкрепям те напълно... Като се сетя ще допълня.
Цитирай

Аз интелигентна ли съм, след като никой не ме е виждал? А Лиска? А Jaime?
Цитирай

Abu Dhabi

значи, дотам е стигнало, че вече не смея да кажа на някоя ССФ колко ми допада като начин на мислене и изразяване - веднага те обвиняват в сервилничене.
Снощи половин час се престрашавах да кажа на една, колко ме кефи.
А иначееее, Кейси, ми ако те видят и преценят, че си твърде хубава, за да си интелигентна?
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

здраво се точат лиги и лицемерие в последно време. особено смешно е като познаваш хората лично или знаеш истинското им мнение по въпроса Sick
гледам последно време много се впрягаш за тия неща Smile
форум е.
всеки си има причина да е тук, да се преставя за какъвто иска....
най-вече колкото хора тук, толкова отговори на въпроса ти. всеки разбира интелигентността по различен начин.
а ти си достатъчно интелигентна да си над подобни терзания и да са ти ясни нещата.

мен лично не ми трябва много та да ми "светне".
Цитирай

Според мен си личи по "тона" на написаното, по наличието или липсата на толерантност и разни други неща, за които сега не се сещам. Пък и зависи от това кой какво разбира под интелигентност  Thinking
Цитирай

До хладилника, който обичам

По обичайния начин преценявам, както в тъй често споменавания напоследък реален живот. Впрочем, нямам спомен да съм казвала на някого вместо нормално обръщение 'ти си много интиглентна'...
Цитирай

Стига вече с това впрягане... кейси не се впряга. Кейси мисли наглас тия дни. Не може ли...
Толкова глупави теми на едно място, все има мегдан за още една  Very Happy
Пиша тук отдавна и се убеждавам, как малко хора ме познават  Smile

И хайде пак по темата...
Цитирай

Луксозенец

Аз интелигентна ли съм, след като никой не ме е виждал?

Ти си простовато момиче, но имаш готино чувство за хумор.  Cool
Цитирай

Варна.....

Хъм, сега разбрах защо никой, никога не ме е преценил като "интилигентна".
По посочените принаци и никой не съм преценила някого като такъв.

То това е като четенето между редовете- май  newsm78
Цитирай

по чувството за хумор
по липсата на правописни грешки
по стила на изразяване

интелигентността, обаче, не я приравнявам с 'умен', нито с 'мил'
Цитирай

Луксозенец

мюриель , аз интелигентен ли съм ?
Цитирай

Аз интелигентна ли съм, след като никой не ме е виждал?

Ти си простовато момиче, но имаш готино чувство за хумор.  Cool

А искам да се издигна интелигентно в твоите очи...Как да стане?
Цитирай

Пловдив

Аз интелигентна ли съм, след като никой не ме е виждал? А Лиска? А Jaime?

/ вади баданарката и омазва пейзажа/   За теб не знам,, но Лиска е.           Outta Joint

Спокоо, майтапя се. Всъщност ми е приятно да  те чета.  , а Лиска/ ако и когато пусне тема  - ще и обясня/  
          Не е необходимо да се видим, за да преценим, че ни харесва написаното,  ти си доста по- отдавна от мен тук и го знаеш.  Знаеш също, че  форумът си е синусоида..  някой е на върха.., сменят се непрекъснато картинките.   През три месеца във всеки чат и форум настъпва почти пълно обновяване / форумът тук излиза малко от статистиката, но е факт/..Някои / Като мен/забавяме писането и четем само..думите ни се поуморяват./ Нямам идея само как Бу издържа/..

Много далече се отклоних, но е част от мислите ми по темата.
    Имам чувството че тебе нещо те нарани тук, но не съм попаднала в темата, която го стори. / или поредицата такива/
     Няма как да определиш дали пишещият тук е умен.    Опитваш се да го чувстваш.   и така с времето създаваш мнение.  Харесвам те, не защото имаш 5 "илядоикусур" постинги.
     Имам две фаворитки, с по 330 и 123 и нещо постинги  , дето  ме усмихват- съвсем новички.
      За финал да кажа - тръгвла съм си от тук  неведнъж / никога завинаги/  с   неприятно чувство за "заблатяване" , както щеш го тълкувай.
        е, връщам се...и то  заради вас.  И чувството ви за хумор..
Цитирай

Тук има много интелигентни хора, които обаче нямат чувства или явно не им пука за хорските. Та колкото и да са начетени някои ми падат в очите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 226 отговора