Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
http://culinary.pop.bg/article10386.html         гледам и не вярвам на очите си Laughing Laughing това е диета идеална за всички любители на сладкото Hug HugСамо някои знае ли дали наистина има такъв ефект какъвто пишат newsm78 ?
Цитирай

/извадка от статията:/

Ако искаш да се вталиш сериозно, нужна е кутия бонбони на ден!!!   

Според експертите три седмици гарантират, че ще се разделиш/ПРИБАВИШ с поне 10 кг.   35 hahaha 35

Я някой експерт да се похвали със свалени 10 кг.?!? Искаме доказателства?!?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Цитирай

София

При мен определено не действа.
Цитирай

Може да пробвам!
Цитирай

София

Лелеееее аз до сега трябваше да съм изчезнала... hahaha hahaha hahaha
Цитирай

София

да бе, а защо не са уточнили, че за да мухаш шоколад и да слабееш - количеството на ден трябва да е само 100гр. т.е. един шоколадец за деня!!! #Crazy newsm78 и другото си е  " лук и вОда", както казва баба ми...
 тая диета нещо ми се вижда измекярска... #2gunfire
Цитирай
Какво ли не съм пробвала вече така че и на това ще повярвам пък да видим newsm78 в един форум една пишеше че била отслабнала така ма не помня къде точно беше.Затова реших да проверя преди да почна дали някои  е пробвал?Но да ви кажа каквото и да си говорим еиднствения път към перфектна фигура е глад няма какво да се залгваме Wink
Цитирай

Абе аз за 3 седмици само на бонбони ще пукна  Laughing
То няма угодия.... Ако съм на диета ядат ми се бонбони. Ако съм само на бонбони няма пак да издържа 100%  Peace
Нещо средно трябва да се измисли  newsm78
Цитирай

Stuttgart/София

То няма угодия.... Ако съм на диета ядат ми се бонбони. Ако съм само на бонбони няма пак да издържа 100%  Peace
Peace Peace Peace Подкрепям на 100% Колкото и да обожавам сладко, няма да издържа  hahaha
Цитирай

на 3 градуса от адът

Peace Peace Peace Подкрепям на 100% Колкото и да обожавам сладко, няма да издържа  hahaha
поне ще сме щастливи
ако не друго
 35 hahaha
Цитирай

София

поне ще сме щастливи
ако не друго
 35 hahaha
Хихи, мда. Поне наистина ще сме щастливи!
Цитирай
Ами днеска пробвах но реших вместо бонбони да почна с натурален шоколад да ви кажа чувствам се много добре но за ефект незнам.Рових се и из нета но не намерих никои които да се похвали и все пак ако има такива споделете Praynig Smile Smile
Цитирай

Ами днеска пробвах но реших вместо бонбони да почна с натурален шоколад да ви кажа чувствам се много добре но за ефект незнам.Рових се и из нета но не намерих никои които да се похвали и все пак ако има такива споделете Praynig Smile Smile

Душка аз съм твърдо против това - не го вярвам  Naughty Но моя организъм не го приема - яла съм сладко като съдрана с дни и само заради това стигнах до тук... Но искаш пример ето ти пример... Една моя приятелка ядеше с дни сладко - предимно шоколадови вафли и не знам какво е пиела, т.е. газирано ли, вода ли... после няколко дена печени филии с масло и кисело мляко... после пак сладко, пак филиики с мляко и така за неусетно някъде 3 месеца свали към 15 кг. Направо ме утрепа... Аз няма да мога да влезна от вратата съвсем ако ям 1.5 месеца сладко примерно, хайде от печените филий не вярвам - няма лошо в тях, нито в млякото до някъде, ама сладко не вярвам... Да не говорим че се пълнее дори и от ориз, картофи, плодове - всичко това въглехидрат, какво остава за  ш о к о л а д а, който си е на 100% удърна доза въглехидрат...  Peace Хади някой пробвал да каже, надявам се с положителен отзив   bouquet
Цитирай
Вече сам 2ден на шоколад и съм изумена -2кг Shocked а и се чувствм страхотно изпалнена с енергия наистина това ми стана любимата диета Smile
Цитирай

#Crazy newsm78 #Crazy
Чета и не вярвам на ушите си , както се казва. А не ти ли се прияжда салатка или нещо друго?
Мъжът ми разказва за негов колега, който отслабнал като ядял само фъстъци и пиел само натурален сок. Thinking
Аз нещо не одобрявам таква диети, в които се яде само 1 нещо.
Но все пак, осведомявай ни за резултата. Ако действа, ще се прежаля и аз да ям само шоколад.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора