Разделно Хранене- част 7

  • 19 386
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета
И аз  в събота и вчера имах малко прегрешения /първият ден с храната, а вчера с бялото вино Embarassed/
Но днес всичко е нормално и отново рх.

Реге, със здраве да си носиш новите придобивки

Алекс, радвам се, че си изкарала страхотно

# 286
  • Мнения: 402
Момичета, добро утро, искрено съжалявам, че пропуснах именничките, моля  Praynig да ме извините. Embarassed
Да се чувстват красиви и обичани им пожелавам макар и с 2 дни закъснение. Heart Eyes

Калида, мила нямам именници, освен ако не се броят свекърва ми и комшийката. Много я обичам Цветница, вдъхва ми пролетно настроение, но тази година не успях да и се насладя.
Много съм тъжна, любимия ми дядо в петък получи инсулт, в събота почина, а в неделя го погребахме. Cry
Още не мога да го приема, нищо че беше на 83.
Не искам да ви натоварвам с моята мъка, но не мога да спра да мисля за това.

Хайде, от мен на всички - Весел, усмихнат и спокоен пролетен ден! Laughing  bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 522
geri.pl приеми най-искрените ми съболезнования. И аз преди месец загубих своят дядо, разбирам те и ти съчувствам.  bouquet

# 288
  • Мнения: 958
geri.pl съболезнования и от мен когато губиш любим човек винаги е тежко независимо на колко години е Sad
Честито и на патерица на имениците от мене
Аз съм 7 ден на разделно и днес се качих с надежда на кантара и резултата е нито едно кило надолу Sad
Надявам се това да не ме разколебае. Днес съм на език отивам в рецептите да гледам ако няма ще ви питам как се готви Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 900
geri.pl,
приеми и моите най-искрени съболезнования!!!  Hug Hug Hug

Няма абсолютно никакво значение, на колко години е бил дядо ти!!!
Ако ще и на 200 да е, си е твоя дядо и страданието е силно и осезаемо!!!

Нека почива в мир човека!!!

# 290
  • Мнения: 2 724
Здравейте мами. Гери ,много съжалявам за загубата ти ,наистина е много тежко да загубиш толкова близък човек ,но пък хубавите спомени ще бъдат завинаги в сърцето и ума ти   Hug. Мина ,ти започна ли с разделното или още не си избрала подходящо меню? Аз май ти бях писала на лични моето примерно меню, но на теб като че ли не ти хареса /според мен, изчакай да минат празниците и тогава започни   Grinning/. Джоя ,не се отчайвай, при всички се получава период на задържане yes. За езика -аз го варя в тенджера под налягане и така си го ям ,с прясна салатка ,леко посолен. Cофи ,Мади ,благодаря ви  love001. Cега идват едни тежки празници и сигурно всички ще прегрешим ,но това си е в реда на нещата .За успокоение да ви кажа, че дори др .Емилова приема нормално тези неща  Laughing. Желая ви прекрасен ден .Цунки Kissing Heart .Чао .

# 291
  • Мнения: 392
Здравейте , момичета!
След двата празника почти всички се изгубихме. Blush
Алекс - ще се радвам ако споделиш и с нас твоето примерно меню.Ти съобразяваш ли се с количествата?
Гери - лека му пръст на дядо ти. Flowers Rose
Минаwelcome
Джоя - аз език не обичам и не готвя,но предложението на Алекс ми се вижда добро.
ДидиП - къде си?Как е майка ти?Излезе ли от болницата?
Калида - не ни забравяй!
На мен ужасно ми се хапва козунак , но ще изчакам до неделя, че ако запразня от сега и охо ще му изпусна края.

# 292
  • Мнения: 861
Гери, миличка, ужасно съжалявам за дядо ти! Приеми моите съболезнования.

# 293
  • София
  • Мнения: 570
Привет момичета!
Нямах Интернет няколко дни и за това не съм писала.
Честит имен ден на всички именници на патерица.
1/2 ми също имаше имен ден на Цветница и празнувахме, но геройски удържах фронта и не наруших РХ. Wink По Великден обаче не гарантирам, че ще мога да устискам. Ще има толкова изкушения.

Да ви се похваля - издържах изпита за шофьорска книжка. Най - сетне - след два неуспешни опита, на третия път вече се справих блестящо.
Иначе със още свалени килца не мога да се похваля. Но пък много по-лесно устоявам на изкушенията и нямам голямо желание за смесване на храните.


Това е от мен за днес.  Hug

# 294
  • Мнения: 2 724
Юзерче , аз започвам деня си с водичка и кафенце ,то не е препоръчително ,но. .. много го обичам   Grinning.След около 2 часа закусвам плодове или зеленчукови сандвичи с хляб Бонус ,понякога разнообразявам с кисело мляко и кисели плодове .На обяд си хапвам огромна салата с някакво месо, останало от предния ден  ,следобяд пак плод или мляко и вечерята е салата с нещо безмесно. За количествата мога да кажа, че не са огромни, защото стомахът ми не може да поема много храна наведнъж ,но мисля че ям достатъчно, щом издържам час и половина на интензивни тренировки и 10 обиколки на стадиона  yes.Верче ,честита ти шофьорска книжка   bouquet, пожелавам ти безаварийно и безпроблемно каране newsm01. Момичета ,идва голям християнски празник, не се косете много ,така или иначе ще прегрешите с нещо ,после всичко ще си дойде на мястото  Smile.

# 295
  • Мнения: 573
Верче -честита книжка.Леко и безаварийно шьофиране!
Гери ,приеми моите съболезнования за дядо ти.
Сега се връщам от разходка и съм капнала от умора.Голямо вървене в тази морска-ще си скъсам обувките май Crazy.
Тия дни си имам детегледачка-брат ми  е на гости и аз си отпочивам от Еди(той и  не ме търси особенно),даже се продължават да обикалят улиците ,а  аз естествено трябва да вида какво сте писали.По празниците ще ходим при свекитата на гости и после една седмица смятам да гостувам на родителите ми в Добрич , че и те реват за дребния.До сега се ослушвах и не ми се ходеше много ,но брат ми най- накрая си купи компютър и вече и аз съм доволна. Mr. Green
Да взема да пиша нещо за рх ли Thinking,а не само да спамя #Crazy
Брат ми да ви се оплача (вчера на разходката си отчупих едно малко парченеце закуска от на Еди)ми направи забележка, че майка ни била по стриктна в рх от мен ,аз съм се отпускала(прав е де),Казах му да не се обажда неподготвен #Cussing out.
Сега и като си помисля как ''не ги обичам тия козунаци'' по великден........
За мен за вечеря си взех пресни картофки (ще погледна в рецептите да вида как да ги направя)
А мъжете ще дообират ,лазаня и кебапчета и кюфтета на скара.
Пак много се отплеснах,довечера може пак да се включа.  bouquet

# 296
  • Мнения: 33
Привет и от мен, maxell, може ли да се включа към голямото Ви семейство, имам проблем , качила съм 10 кг., които не мога да сваля, със глад не става, ставам нервна и после ям двойно, има ли ефект разделното хранене, купих си и фигурал, някой ползвал ли го е?

# 297
  • София
  • Мнения: 900
Сладурки,
до 21.04 ще се зареждам и уча от вас  Hug Hug Hug

Моля ви да ме ръгате с остена  hahaha hahaha hahaha

Алексче, цункам те мило за хубавото писмо - довечера щ'и звАннЪ  callme

Стискайте ми палци!!!!

Гледам да открадна няколко минути от безобразното ми ежедневие и да пиша  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама за разделно хапване май нямам сили и енергия  #Cussing out

Разделям де - КАФЕТАТА  и водата Joy Joy Joy

Но съм горда със себе си
почвам постепенно да опитвам  Wink

Хубава вечер красавици  Hug Hug Hug

# 298
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета,
Гери, съболезнования за дядо ти. Много е тъжно, когато близък човек си отиде.....

Верче, браво на теб smile3501 Приятно и безаварийно шофиране ти желая!

Джоя, не бързай толкова. Ако си постянна с рх, ще имаш  резултати. При мен 1-вият килограм се регистрира след 2 седмици рх.

maxell,   welcome

Диди, къде си, какво правите със сладурките?

Калида, как си? Липсваш ни

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 21:44 от Мади

# 299
  • Мнения: 903
Здравейте прекрасни Hug
Мади, тук съм, ама чак сега пускам компа. Сложих малките да спят и веднага съм тук при вас.
Малките са големи беладжийки. Всеки ден ми сервират по някоя лудория. Днес разместиха радиатора на парното и той протече. Това не го бях очаквала.
Гери, приеми и моите съболезнования, много е тъжно Sad
Мама я изписаха и съм страшно щастлива, а и взех да си отпочивам. Малко или много си е голяма помощ. Не знам какво щях да правя без нея. А и ми е страхотно другарче. Много се разбираме.
Верче, честито  за книжката. И аз ти желая безаварийно шофиране.
Мина, много си ми сладка миличка. Сигурна съм ,че ще се стегнеш и ще дойде ред на разделното. Радвам се, че пишеш тук.
Алексче, радвам се ,че си изкарала добре на празника.
Калида, къде си миличка?
Аз няколко дни бях стриктна и днес пак я подкарах през просото. Ама си направих страхотна зеленчукова супа и утре ще компенсирам.
Ох, айде да си лягам, че нещо взех много не свързано да дрънкам  Laughing

Лека вечер на всички сладурки.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 22:42 от DidiP

Общи условия

Активация на акаунт