ПОМОЩ! WC-то "не ме влече" никак..

  • 2 704
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 384
И аз не се разбирам с двете 00  Embarassed Моята рецепта е - със ставането чапа топла вода, после кафе и за закуска кивита. За момента съм доволна  Peace

# 16
  • Мнения: 420
Шоколадчета за разслабване от аптеката.

# 17
  • Мнения: 2 959
Деничката, а опитвала ли си мед, сутрин, чист или разтворен във вода? Зеленият чай със сигурност би Ти помогнал, а също и лененото семе. И колко време Ти продължава таз диета с която лишаваш организма си от плодовете и карбсовете? А как си с водата за деня? И на мен като на Монита911 първата ми мисъл беше, че то всъщност няма какво да изкарваш с това ограничено хранене.

# 18
  • Мнения: 1 339
Колко време след зехтина мога да ям?
Когато пожелаеш. Може и веднага след като го изпиеш  Peace

# 19
  • Мнения: 374
Преди да забременея имах същия проблем, но не пиех почти никакви течности, освен кафетата. Като забременях започнах да пия по литър и половина вода на ден, като в началото се наливах насила. Акушерката, която ми следеше бременността, ми препоръча да пия Дуфалак като разхлабващо средство, но само в краен случай. Обясни ми, че това е един от малкото медикаменти, които не водят до привикване на организма към тях. Ползвах го през цялата бременност и малко след раждането. Сега почти две години от тогава нямам такива проблеми. Пробвай, ако искаш, от опит глава не боли!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Първо да попитам - от колко време е това състояние?
Защото ако е от детството, причините може да се търсят другаде /може да са от чисто физиологично естество/.
След като се изясни това, има смисъл да се дават съвети.
А те са в духа на писаното по-горе. От опит - еспресо кафе много помага, а тези, които пушат, казват, че добавянето на цигара към сутрешното кафе гарантира бърз и добър ефект. Мюслито помага, но също и причинява газове, а може и да обостри съществуващ колит.
От медикаментите лично аз предпочитам Дуфалак и бонбони Лаксатол. Последните, въпреки, че съдържат сена, имат много меко слабително действие, без да причиняват колики.

# 21
  • Мнения: 1 986
  Освен гореизброените трикове/на мен ми помага чаша минерална вода на гладно и кафе/,забелязала съм,че редовния/всекидневен/ прием на кисело мляко ми действа много добре PeaceВиждам,че ти не го ядеш Confused

# 22
  • Мнения: 780
ооооо и на мене това ми БЕШЕ огромен проблем но благодарение на една приятелка отмина Mr. Green пия едни хапчета Зарсена се казват сутрин и вечер по две преди хранене хубавото при тях е че дори и след спирането им имат ефект още около месец е не като по време на пиенето защото тогава ходя до ООпо 2-3 на ден а след това по веднъж ама пак си е нещо и не е като при чая болезнено и непременно трябва да отидеш а е контролируемо пак има ленео семе вътре абе много са хубави и съм се консултирала с лекар за тях който ме убеди че няма проблем да се пият постоянно дори и при бременност Peace

# 23
  • Мнения: 184
овесени ядки, мляко, киви, сок от круша - това са естествените разхлабващи... за жалост обаче май не ти подхождат на диетата

ако мислиш още дълго да караш с нея можеш да си купиш кактус Нопаслим (действа мн добре на метаболизма) Peace

# 24
  • Мнения: 208
Сега се сетих  какво ми беше казала една лекарка преди време. Няколко сушени сливи се накисват във вода - след това водата се изпива. Не съм го пробвала, но и другаде съм го срещала този съвет.

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Моето решение на проблема е лъжичка мед в кафето сутрин ( вместо захар).

# 26
  • Мнения: 1 069
 След всичко изброено мога само да ти препоръчам и масаж в областта на корема. Не съм специалист, но си го правя с длан, поставена малко под пъпа и леки въртеливи движения от ляво на дясно. Успех!

# 27
  • Мнения: 1 975
Аз мога да препоръчам лъжичка зехтин сутрин, гадничко е ,но помага Peace
А на мен добре ми действа и чаша топла вода сутрин Peace

# 28
  • Мнения: 1 120
Пробвай сутрин на гладно да изяждаш по един плод киви Peace
Моята кръстница, която е вечно на диети, ми е казвала , че само това е спасението.

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пробвай сутрин на гладно да изяждаш по един плод киви Peace

Да, това го забравих- кивито.
И на мен много ми помага.

Общи условия

Активация на акаунт