Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

под голямата лоза

...кой е виновен?
Лекарите, които искат, или пациентите, които дават ? newsm78

Една от водещите теми утре в "Тази сутрин".

Цитирай

Аз съм виновна.
Цитирай

София

Според мен и двете страни имат вина, манталитета ни е такъв, че непрекъснато гледаме да подкупим - да станело по - бръзо, по - добре, да сме най !
От другата страна, бързат да ни вземат парите, да ни изплашат, че без тях няма да стане добре...един омагьосан кръг, от който дано по - бързо да се измъкнем, защото става въпрос за човешки живот, за здравето на децата ни и нас...
Цитирай

Козлодуй

мисля,че държавата ни е виновна....
Цитирай

София

Според мен -ЛЕКАРИТЕ.
Все пак говорим за човешки живот. Ако някой ваш близък бере душа в болницата и лекарят не иска да му обърне внимание ако не му дадеш пари, бихте ли се чувствали виновни за това? Аз  - не. Бих направила всичко по силите си, за да помогна на близкия си.
А за лекарите, които искат пари - просто нямам думи. За мен това не са лекари - щом могат да разиграват така един човешки живот - за какво са давали тази Хипократова клетва.

Но докато няма нито един осъден лекар - всичко ще продъжава по стария начин.
Що за нахалство ( да го кажеш и пред телевизията) - на лекаря от Пирогов, който казал на пациента, че вместо да му дава уиски и бонбони от благодарност по-добре да му даде 1500лв.  #Crazy #Crazy #Crazy И разбира се е освободен по ВЗАИМНО съгласие, а не уволнен и наказан - това може да се случи само в нашата мила родина. Направо побеснявам като чуя нещо подобно.
Цитирай

В някои болници доплащането на разни екстри като избор на екип, ВИП условия и прочие вече регламентирани.  Но съм абсолютно против да се изнудват пациенти и близките им да плащат "под масата" при животоспасяващи операции и манипулации или да се отнасят към хората крайно арогатно само, защото имат малки финансови възможности. #2gunfire
Цитирай

държавата, която я няма.
Цитирай

Море, ако ти е болно детенце, ще даваш не, ами от устата си ще извадиш да му дадеш.
Няма да се сетиш да си мислиш, дали си виновен или не.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.