Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2007, 23:21 ч.

Препоръчайте ми пудра или ......-

• 554
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
някакъв препарат против мириса от обувките.Започна да се затопля и мъжът ми има проблем.Ккаво ли не прави.
Ползвахме на Орифлейм пудрата и какво ли още не
Вие от какво сте доволни  bouquet

# 1
  • ВАРНА
  Веднага казвам-спрей против изпотяване на крака на "КОКОНА КОЗМЕТИКС"-продава се в аптеки и парфюмерии.Аз го купих от аптечен склад-братовчедка ми работи в него и каза,че се зарежда този продукт от мн.клиенти-ап-ки,т.е.търсят го!Струва около3-4 лв.,200 мл.,освежава краката.Бълг.производство е.Има  от тази фирма и козметика за бременни,майки,...

# 2
  • София
Ние цялата къща ползваме едно като спрей на KIWI - Fresh Force и сме много доволни  Peace

# 3
  • София
 Peace

# 4
  • София
Ние цялата къща ползваме едно като спрей на KIWI - Fresh Force и сме много доволни  Peace
Oт  къде да го купя

# 5
  • London, Sofia
Преди време имаше пудра на Орифлейм.

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 15:51 от The Sun*

# 6
  • София
Oт  къде да го купя
Уби ме с този въпрос незнам  Embarassed мъж ми има задачата да го купува, предполагам в Билла го има, там съм мяркала продукти на KIWI.

# 7
  • София
Тук има доста интересни неща против миризма на крака
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162363.msg3150028;topicseen#msg3150028

# 8
  • Варна
В един форум бях чела,че за този проблем използваха обикновена сода за хляб.Ръсят се със сода стелките на обувките и се обуват с измити крака и чисти чорапи.Миризмата изчезвала.Имаше много добри отзиви за този метод.

# 9
  • Някъде там...
А как гледаш на идеята за антибактериални стелки на Шол? Те имат нещо си вътре, което убива миризмите, струват околво 15 лв.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт