За Стикчета на оригинални парфюми???

  • 763
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Майки,помагайте  Praynig
Искам да си взема Стикче на Давидоф,но мъжки и се колебая ДАЛИ ОСТАВЯ СЛЕДИ ПО ДРЕХИТЕ ? ooooh!
Ползвали ли сте (или вашите мъже) мъжки стикчета на орогинални парфюми??????????? Thinking

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 09:47 от Nia:)

# 1
  • Мнения: 13 512
Има такива,които оставят и такива,които не ставят. Няма значение дали са на парфюми или не, още по-малко оригинални или не.

# 2
  • Мнения: 1 975
Да,но аз искам да разбера за този?Дали да си го взема или не Peace

# 3
  • Мнения: 184
да - ползваме и не оставят следи. този дето си го избрала ми изглежда точно такъв (прозрачен) според мен няма да имаш грижи

# 4
  • Мнения: 208
Този аромат ми е любим  Wink Не съм ползвала специално това стикче, но тези които съм ползвала, не оставят следи, мъжките също.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 752
Момичета, а миризмата на стикчетата на оригинални парфюми силна ли е , няма ли да се смесва с миризмата на парфюма, ако се ползва различен ?

# 6
  • Мнения: 208
Е не чак толкова силна като парфюм, но мисля,че е добре да са еднакви все пак.

# 7
  • Мнения: 184
силна е да. може и да не ползва парфюм след това

# 8
  • София
  • Мнения: 7 752
Мерси, момичета.    bouquet 

# 9
  • Мнения: 1 975
Златни сте   bouquet  Мерси и от мен Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 145
А откъде мога да си намеря такива стикчета! Аз съм от Бургас, но може и в сф. Тук съм виждала само в един магазин и избора е ограничен има 3 вида, които не ми харесват като аромати.
Мерси

# 11
  • София
  • Мнения: 7 752
А откъде мога да си намеря такива стикчета! Аз съм от Бургас, но може и в сф. Тук съм виждала само в един магазин и избора е ограничен има 3 вида, които не ми харесват като аромати.
Мерси


В големи парфюмерии със сигурност ще има избор от стикчета, в търговския център " Триа " мисля, че има такава - http://www.triacitycentre.com/usr/popimg.php?img=sianie1.jpg

Общи условия

Активация на акаунт