Уред за корем

  • 2 727
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 105
 Rolling Eyes Гледах една реклама по Канал 3 за един уред подобен на ъбсуиг 2 и ми се струва по добър обаче не мога да уцеля да видя пак рекламата има ли някой впематления и случайно телефона

# 1
  • Мнения: 266
Rolling Eyes Гледах една реклама по Канал 3 за един уред подобен на ъбсуиг 2 и ми се струва по добър обаче не мога да уцеля да видя пак рекламата има ли някой впематления и случайно телефона
как се казва уреда?

# 2
  • Мнения: 105
Rolling Eyes Гледах една реклама по Канал 3 за един уред подобен на ъбсуиг 2 и ми се струва по добър обаче не мога да уцеля да видя пак рекламата има ли някой впематления и случайно телефона
как се казва уреда?
newsm78 Нещо фитнес незнам си кво май беше

# 3
  • Мнения: 266
аз използвам  instant ABS и го рекламират по к8

# 4
  • Мнения: 105
аз използвам  instant ABS и го рекламират по к8
Какъв е този уред дай повече инфо, не е ли К3

# 5
  • Мнения: 62
Мисля, че става дума за това http://www.k8tv.com/index.php?s=product&lang=1&prodid=157       

# 6
  • Мнения: 62
jane_f има ли някаква полза от този уред или е поредния боклук?     

# 7
  • Мнения: 817

А ,какава е разликата с АБ суинг.на мен ми изглеждата еднакви като начин на движение newsm78

# 8
  • Мнения: 266
Да същия е. От година го ползвам и съм много доволна от него. Има двд с упражненията, отстрани има място за тежести. За 3-4 седмици мин. лято си оформих плочките.

# 9
  • Мнения: 62
Накара ме сериозно да се замисля  Thinking дали да не се обзаведа и с този уред - А дали е достатъчно стабилен като конструкция? тежък ли е?

# 10
  • Мнения: 266
Накара ме сериозно да се замисля  Thinking дали да не се обзаведа и с този уред - А дали е достатъчно стабилен като конструкция? тежък ли е?
за конструкция е стабилен, не е много тежък, може да се сгъва и да се прибере в някой ъгъл, за да не заема много място

# 11
  • Мнения: 861
И как точно замества 9 фитнес уреда или по-точно кои други уреди замества? Интересно ми е, защото ако има ефект и върху др. части на тялото , бих се навила да си го взема

# 12
  • Мнения: 266
Не знам за 9 ъреда, но 4 със сигурност. Ефект има въху коремните мускули, вътрешната и външната част на бедрата, въобще мускулите на краката, бицепсите. Ако съм забравила някои ме питайте

# 13
  • Мнения: 645
Ще следя с интерес че определено имам нужда да направя нещо Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 2 085
А от този уред имате ли впечатления?Видях го в един спортен магазин тук, струва 45 лв.

# 15
  • Мнения: 750
Интересно, че е евтин. Гледала съм рекламата, но не дочаках до края, когато казват цените. В кой град струва толкова?

# 16
  • Мнения: 2 085
Благоевград

# 17
  • Мнения: 861
А от този уред имате ли впечатления?Видях го в един спортен магазин тук, струва 45 лв.


Този уред си го бях купила преди няколко години и за едно лято направих плочки на корема при всекидневно използване. Ефектът идва от това, че си правиш коремните преси, а уредът просто прави изпълнението им по-лесно. Имаше май и упътване с няколко упражнения. Последно го използвах допреди 2 години, оттогава просто си правя коремните преси без уред. Този ABS обаче ми изглежда по-ефикасен. Все пак повдигането на краката е по-трудно, отколкото повдигането на торса

# 18
  • Мнения: 2 085
товари ли се много кръста?

# 19
  • Мнения: 266
А от този уред имате ли впечатления?Видях го в един спортен магазин тук, струва 45 лв.

Този уред съм го виждала във фитнеса и го използват когато правят коремните преси( за правилното им изпълнение). Лично аз не съм го използвала.

# 20
  • Мнения: 1 096
Аз мислих да си взема в най-скоро време Аб суинг 2
Но сега като ми го похвалихте този Инстант абс Thinking Thinking
Някой дали може да ги сравни. Има ли въобще разлика ooooh!

# 21
  • Мнения: 266
Аз мислих да си взема в най-скоро време Аб суинг 2
Но сега като ми го похвалихте този Инстант абс Thinking Thinking
Някой дали може да ги сравни. Има ли въобще разлика ooooh!
Остави ми адрес където мога да го видя и да видя каква е разликата

# 22
  • Мнения: 105
Аз мислих да си взема в най-скоро време Аб суинг 2
Но сега като ми го похвалихте този Инстант абс Thinking Thinking
Някой дали може да ги сравни. Има ли въобще разлика ooooh!
Остави ми адрес където мога да го видя и да видя каква е разликата
http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=154

# 23
  • Мнения: 266
Цлед като разгледах АБ суинг, мисля че с него не могат да се правят станични движения, докато с инстант АБС има по- голямо разнообразие на упражненията и могат да се сложат тежести допълнително. Иначе цената е една и съща.

Общи условия

Активация на акаунт