Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

От 2 месеца малката мрънка да я водя в зоологическата градина. Аз досега и обяснявах, че животните спят зимен сън, но тези дни времето е доста приятно, та ме интересува дали работи зоопарка? Предполагам, че е отворен, но дали могат да се видят всички животни, защото все май още е студено за слонове и тигри, примерно?  Rolling Eyes
Някой да има информация?
Цитирай

да, работи
вчера заведох детето там и беше много приятно- почти всички животни са навън, слоновете също
2 от мечките също могат да се видят
Цитирай

Rадост, а животните от Семейство котки дали са  пуснати?  Извинявай, че те разпитвам, но понеже малката конкретно иска лъвове и тигри да гледа, заради това питам.  Wink
Цитирай

Миналата седмица ходихме в зоологическата градина. Лъвовете и слонът бяха навън. Тигри не видяхме.
Цитирай

.... а животните от Семейство котки дали са  пуснати?  Извинявай, че те разпитвам, но понеже малката конкретно иска лъвове и тигри да гледа, заради това питам.  Wink
Да, почти всички!
Цитирай

София

Има 2 тигъра, пума, леопард и лъв ... Това поне успяхме да видим от котките  Laughing
Цитирай

повечето котки на навън, но и да не са- отворено е да влиза и вътре- тъкмо да се разгледат и рибите
Цитирай

Оф,  да бе, вярно, че имаше едно  затворено помещение за котките и рибите, което съм запомнила с "невероятното"  ухание на мърша.. Very Happy
Благодаря ви, момичета!  Hug
Цитирай

Понитата са навън, патици разни също, камилите...ъъъъ...кво още newsm78
Аааа, как можах да забравя Мина...ми да бе, и тя е там..Непременно отидете да я видите...лисицата Мина Wink
Цитирай

Оф,  да бе, вярно, че имаше едно  затворено помещение за котките и рибите, което съм запомнила с "невероятното"  ухание на мърша.. Very Happy
Благодаря ви, момичета!  Hug
вече не мирише така, направили са добра вентилация
Цитирай

София

И ние скоро ходихме Very Happy Много животни имаше за разглеждане. Видяхме всички от сем. Котки, но бяха вътре. А лъвицата беше бясна, ръмжеше и тропаше с лапа по врата, защото не я пускаха при мъжкия. Много народ събра около себе си Wink Аз съжалявам, че не видяхме маймуните. Те винаги са ми били най-забавни Mr. Green
Цитирай

Хралупата

Да,работи..Ходихме онзи ден и изкарахме страхотно....
Цитирай

под голямата лоза

Днес работеше  Very Happy
Цитирай

Кажете, тази лисица Мина на Мина ли е наистина?
Ако ходя скоро...да взема да и направя фотосесия...ой, тигре  Laughing
Цитирай

Кажете, тази лисица Мина на Мина ли е наистина?
Ако ходя скоро...да взема да и направя фотосесия...ой, тигре  Laughing

Да , осиновила я е  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора