Може ли да се яде ананас?

  • 15 497
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Момичета, моля ако някоя от вас е наясно да пише. Смътно си спомням някъде че съм чела за ананаса, не бивало да се яде по време на бременност, ама така ми се е доял. Имам въпрос и за чая от Майчин лист, пише че е подходящ за бременни, но само веднъж го пих и ужасно ме заболя корема. Някой имал ли е проблем с това?Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
всичко съм яла, без да прекалявам, и нямах проблеми Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 663
през цялата си бременност си хапвам ананас  Peace, а за чая не мога да ти отговоря понеже не съм го употребявала

# 3
  • Мнения: 2 401
Не бях чувала, че не е добре да се яде ананас.  Имах и още имам зверски апетит към него (ох и сега ми се прияде).
За съжаление обаче трябваше да го спра, защото и мен адски ме болеше корема от него, по цели нощи не съм спала.

# 4
  • Мнения: 3 500
Не мисля, че е проблем да ядеш ананас.А от чая щом те боли корем - не го пий.

# 5
  • Мнения: 1 272
За пръв път чувам, че не трябва да се яде ананас по време на бременност Rolling Eyes. Може би са имали предвид да не се прекалява Thinking. Това се отнася за всички храни. Peace

# 6
  • Мнения: 1 409
Аз също бях чеа някъде,че не трябва да се яде ананас,защото предизвиква контракции.
Мисля си обаче,че едва ли ще навреди ако се хапва с мярка

# 7
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Чая, от майчин лист или сена, както и всички негови производни не трябва да се ползват от бременни защото предизвикват контракции това ми е много прясно и казано от доктор. За ананаса и аз съм чувала че нетрябва да се прекалява с него по време на бременност но незнам защо

# 8
  • Мнения: 689
Аз също бях чеа някъде,че не трябва да се яде ананас,защото предизвиква контракции.
Мисля си обаче,че едва ли ще навреди ако се хапва с мярка
Peace
Разхлабващите напитки и храни също с тази цел не се препоръчват

# 9
  • Мнения: 11 003
За ананаса не съм чувала и не вярвам да има проблем, ако ядеш Peace
Виж, чаят от майчин лист и всички слабителни чайове не са подходящи за бременни и кърмачки!

# 10
  • Мнения: 27 524
Може, разбира се  Peace

# 11
  • Мнения: 1 364
Всичко съм яла и съм нямала проблеми.
За първи път чувам за ананаса???

# 12
  • Мнения: 6 461
Момичета, моля ако някоя от вас е наясно да пише. Смътно си спомням някъде че съм чела за ананаса, не бивало да се яде по време на бременност, ама така ми се е доял. Имам въпрос и за чая от Майчин лист, пише че е подходящ за бременни, но само веднъж го пих и ужасно ме заболя корема. Някой имал ли е проблем с това?Благодаря ви предварително.
Разбира се ,че като ти се яде  ананас ще си хапнеш.
Не мисля,че е вреден Peace
А за чая Майчин лист ,до колкото знам е за разхлабване.Нормално е да те заболи корема от него. Peace

# 13
  • Мнения: 8 242
И аз бях чула нещо такова за ананаса и контракциите.. В интерес на истината си гризнах 2 пъти докато бях бременна..
Обаче.. седмица преди термина вече мнооооого ми се раждше.. И всеки ден почнах да пия по 1л. сок от ананас - е.. след 5 дни родих  Mr. Green Не знам дали има нещо общо  Crazy Контракциите ми започнаха 4 часа преди да родя  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 344
не бях чувала, но хапвах. Имах страхотен неутолим глад и само ананса ме успокояваше 2-3 шайбички

Общи условия

Активация на акаунт