Предаването "Пълна промяна"

  • 774
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Бихте ли се записали  за участие в това предаване , какво бихте променили у себе си пред цяла България и защо?

Аз лично бих го направила от любопитство и за да попроменя примерно бюста/да го уголемя лекичко/ и да си направя носа леко чип/не че не си ми харесва моя в момента/.... GrinningСега сте вие Grinning

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всички ви е обзела мания по големите цици ooooh!
Аз пък искам да изсмучат тлъстото от мен.

# 2
  • Мнения: 1 520
Хем ми е интересно, хем ме е шубе. Като гледам как ги променят в този чуждия вариант. Не искам да се събудя и да не съм аз.

Не искам да си променям друго освен тлъстинките около корема, след бременността така и не можах да се справя с тая област. Харесва ми и силиконовия бюст как седи, ама не съм, в тая категория. С мойте 98 см, първо ще трябва да ми резнат, пък после да оголят място да слагат. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 258
Всички ви е обзела мания по големите цици ooooh!
Аз пък искам да изсмучат тлъстото от мен.

Абе не е точно.....когато имаш "нещо",което ако намажеш с алергозан и то ще изчезне е нормално да се позамислиш за по-сериозни размери с помощта на хирургическа намеса Laughing

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всички ви е обзела мания по големите цици ooooh!
Аз пък искам да изсмучат тлъстото от мен.

Абе не е точно.....когато имаш "нещо",което ако намажеш с алергозан и то ще изчезне е нормално да се позамислиш за по-сериозни размери с помощта на хирургическа намеса Laughing

И на мен ми е избило същото "нещо"... ми не се мажа с алергозан Joy Ама не бих си пъхала чужди тела в моето тяло. Не и изкуствени Naughty
Аз пък не мога да понясям мастна тъкан- тръпки ме побиват Sick

# 5
  • Мнения: 656
Алергозан може, но внимавайте като се мажете с антицелулитен крем да не си обличате сутиена преди да си измиете ръцете, аз винаги внимавам!

Иначе "далаверата" е друга - гледах по една от телевизиите как на една кокона и смучат тлъстинките от ханша и ги шприцват в бюста. Не двоен, а троен удар - хем хлъстинките по седалището ги няма, хем в сутиена има повече, хем е твоя събствена тъкан...

Обаче не бих го направила.

# 6
  • Мнения: 1 520

Иначе "далаверата" е друга - гледах по една от телевизиите как на една кокона и смучат тлъстинките от ханша и ги шприцват в бюста. Не двоен, а троен удар - хем хлъстинките по седалището ги няма, хем в сутиена има повече, хем е твоя събствена тъкан...

Обаче не бих го направила.
Sick
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт