Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

София

Момичета, утре в сутрешния блок на Нова телевизия ще се обсъжда предложението на Даниел Вълчев за това първокласниците да се записват в училищата по райони.

Моля ви, ако някоя от вас ще има първокласник сега и има желание да участва пишете ми спешно   Praynig
Цитирай

в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)

Ужас,доно не го приемат #Crazy.Че това си е дискриминация.Аз не искам да си записвам детето в нашия квартал където училището е в ужасно състояние Naughty
Иначе съм от прованса ,но дано някой се навие,и дано е съгласен с мен Rolling Eyes
Цитирай

София

Писах ти на лични.

Не е прието, но сутринта вече ми искаха лична карта на родителите за да се приемат деца от района с предимство.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Дано не го приемат!

Аз лично съм страдала от такова райониране като ученичка. Mad
Цитирай

София

Шани, имах съученичка, която в края на всяка седмица пътуваше от Надежда до Младост и обратно, защото родителите й се преместиха да живеят в Младост, а тя остана да си живее при баба си в Надежда, където беше записана на училище. Та от понеделник до петък живееше с баба си, а в събота и неделя - с родителите си.
Цитирай

Дано да не го приемат. Спомням си като тръгвах първи клас нашите имаха такива неприятности.
Цитирай

София

Утре ще участвам в предаването.
 Искам да кажа много неща.
 Дано да се справя .
Цитирай

БГ - София

Успех, Етиа, ще те гледам!
Цитирай

в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)

Етия надявам се си на същото мнение като всички писали тук.Можем да ти пожелаем само да се справиш чудесно  и да намериш най - подходящите думи  да кажеш това което мислиш. Peace Peace Peace

П.П. Само да попитам към колко часа долу горе ще ви дават ,ако знаеш.Че от 7.30 до 8.00 съм ангажирана. newsm78
Цитирай

София

Предаването е от 8.30 до 9 часа. Ще има още една майка(не я познавам) и директорките на 1-во и 3-то училище(така ми казаха).

Цитирай

Варна

Иха, и аз ще гледам! Стискам палци, момичета!   bouquet
Цитирай

Ох,дано не го пропусна!
Цитирай

Eтиа, знам, че ще се справиш супер  Love  bouquet Стискам ти палци само да си спокойна, другото знам, че ще намериш начин да го кажеш.

С теб сме  Hug
Цитирай

София

Подкрепям ви и ви стискам палци!!!!

Ние не сме в първи клас, но ако бяхме - УЖАС  ooooh! ooooh! ooooh!

Ще гледам!!!!
Цитирай

София

Оф, толкова рано няма да мога да го гледам Mad.
Етиа, стискам ти палци!!!

Това с районирането е много гадно! В квартала на сестра ми, която записва детето си тази година за първокласничка, училището им за момента има най-лоша слава. Страх я е да запише там детето си и нормално да иска да го води в друго.
Аз също не съм съгласна с такова предложение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора