Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

казаха го снощи по Нова тв
Цитирай

London, UK

А кога ще можем да гледаме предаванията? Very Happy
Цитирай

До хладилника, който обичам

Мда...възможно - завчера оня чичо как с един (първия!) въпрос отстрани 45-ма... Ако и той го беше познал или беше ползвал първия жокер, като нищо ги натръшкваше.
Цитирай

Благоевград

Не се обявили кога ща излъчат предаванията.
Ще трябва да следим. Shocked
Зависи колко предавания напред записват.
АКо е като при "Стани Богат" ехеееееее  Love,там записваха една седмица напред.
  bouquet
Цитирай

гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната

абе според вас не е ли по добре да си част от мафията,тия там хем не се пържат ,хем пари прибират newsm78
да зема да се запиша ли?
Цитирай

София

и аз го чух, но кога ще го дават незнам  Peace
как става записването  newsm78
Цитирай

София

Е, значи ще спрат предаването или ще му променят формата  Very Happy
Цитирай

София

Не ме учудва.
Принципа не е никак трудно за да се отстранят всички от мафията.
Ще дебна да ги видя.
Цитирай

Пловдив

Мда...възможно - завчера оня чичо как с един (първия!) въпрос отстрани 45-ма... Ако и той го беше познал или беше ползвал първия жокер, като нищо ги натръшкваше.

и в едно от първите предавания една мацка с един въпрос остави само трима от мафията. Само дето и тя изгоря на въпроса Smile
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

"двама взели"

нищо не са взели. Нямат право на парите докато не се излъчат предаванията. Ако решат по някаква причина да не прожектират твойто филмче - Сбогом сто, сбогом хиляди!!!  ooooh!
Цитирай

London, UK

"двама взели"

нищо не са взели. Нямат право на парите докато не се излъчат предаванията. Ако решат по някаква причина да не прожектират твойто филмче - Сбогом сто, сбогом хиляди!!!  ooooh!

Shocked Shocked - е, как така? Нали са ги спечелили?
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Аха, ама преди избщо да стъпиш в студиото подписваш едни договори, в които пише едни неща с дребен шрифт.......................
Цитирай

Аха, ама преди избщо да стъпиш в студиото подписваш едни договори, в които пише едни неща с дребен шрифт.......................
Shocked сериозно ли може да не им ги дадат?а щом са го обявили по нова тв,вероятно няма да се изложат така като не им ги платят?  newsm78
Цитирай

London, UK

Летяща, а ти си кандидатствала в самото предаване, или имаш вътрешно инфо?
Не че нещо може да ме очуди вече, ама ми е странно да има подобно условие - все едно ако не се излъчи предаването, въобще не се е състояло. Rolling Eyes
Цитирай

София

и аз така знам още от стани богат го има ако ти загубят касетката със записа просто забрави за парите,а и така е чесно защото ако какво печелят ако дори не могат да го покажат,доколкото знам до сега няма загубени касетки но все има първи път
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.