двама взели по 100 000 лв от "Един срещу всички"

  • 730
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 396
казаха го снощи по Нова тв

# 1
  • Мнения: 803
А кога ще можем да гледаме предаванията? Grinning

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Мда...възможно - завчера оня чичо как с един (първия!) въпрос отстрани 45-ма... Ако и той го беше познал или беше ползвал първия жокер, като нищо ги натръшкваше.

# 3
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Не се обявили кога ща излъчат предаванията.
Ще трябва да следим. Shocked
Зависи колко предавания напред записват.
АКо е като при "Стани Богат" ехеееееее  Heart Eyes,там записваха една седмица напред.
  bouquet

# 4
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
абе според вас не е ли по добре да си част от мафията,тия там хем не се пържат ,хем пари прибират newsm78
да зема да се запиша ли?

# 5
  • Мнения: 1 284
и аз го чух, но кога ще го дават незнам  Peace
как става записването  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 074
Е, значи ще спрат предаването или ще му променят формата  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 520
Не ме учудва.
Принципа не е никак трудно за да се отстранят всички от мафията.
Ще дебна да ги видя.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Мда...възможно - завчера оня чичо как с един (първия!) въпрос отстрани 45-ма... Ако и той го беше познал или беше ползвал първия жокер, като нищо ги натръшкваше.

и в едно от първите предавания една мацка с един въпрос остави само трима от мафията. Само дето и тя изгоря на въпроса Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 072
"двама взели"

нищо не са взели. Нямат право на парите докато не се излъчат предаванията. Ако решат по някаква причина да не прожектират твойто филмче - Сбогом сто, сбогом хиляди!!!  ooooh!

# 10
  • Мнения: 803
"двама взели"

нищо не са взели. Нямат право на парите докато не се излъчат предаванията. Ако решат по някаква причина да не прожектират твойто филмче - Сбогом сто, сбогом хиляди!!!  ooooh!

 Shocked Shocked - е, как така? Нали са ги спечелили?

# 11
  • Мнения: 1 072
Аха, ама преди избщо да стъпиш в студиото подписваш едни договори, в които пише едни неща с дребен шрифт.......................

# 12
  • Мнения: 47 970
Аха, ама преди избщо да стъпиш в студиото подписваш едни договори, в които пише едни неща с дребен шрифт.......................
Shocked сериозно ли може да не им ги дадат?а щом са го обявили по нова тв,вероятно няма да се изложат така като не им ги платят?  newsm78

# 13
  • Мнения: 803
Летяща, а ти си кандидатствала в самото предаване, или имаш вътрешно инфо?
Не че нещо може да ме очуди вече, ама ми е странно да има подобно условие - все едно ако не се излъчи предаването, въобще не се е състояло. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 183
и аз така знам още от стани богат го има ако ти загубят касетката със записа просто забрави за парите,а и така е чесно защото ако какво печелят ако дори не могат да го покажат,доколкото знам до сега няма загубени касетки но все има първи път

Общи условия

Активация на акаунт