Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Въпросът ми е следния: Пила ли е някоя от вас, мами, Цитросепт и ако да, забелязали ли сте след това някакви промени в цикъла си???  Rolling Eyes
Питам, защото при мен май така стана, колкото и странно да звучи  newsm78. По-късно ще доуточня. Просто искам да чуя имате ли някакви такива наблюдения.
Благодаря предварително!   bouquet
Цитирай

София

Пила съм многократно, но подобни промени не съм констатирала.
Цитирай

София

Аз пък съм чувала, че не влияе добре на овулацията. Та в този смиксъл може и на цикъла като цяло да се отразява - напр. да се измества.
Цитирай

Нали идеята на цитросепта е да се натъпчеш с витамини, като основно има вит. Ц.
А когато искаш да си забавиш цикъла или да го прекратиш, нали пак прибягваш до вит. ц?
Цитирай

под звездите

И аз
Цитирай

София

Всъщност моят като че ли беше по-обилен преди да го пия, сега се замислям  newsm78. Иначе пак така си ми закъснява - в рамките на нормалното - както и преди цитросепта. Аз доста време пих - три месеца някъде. От един месец съм го спряла, ще видим сега как ще ми е цикъла. Иначе от него съм доволна много.
Цитирай

Варна

И аз
Peace
Цитирай

София

Нищо не съм забелязала.
Цитирай

София

А по време на менстр. не трябва ли да се спира приема на цитросепт?
 Аз така си мисля, т.к. в листовката му пише, че намалявал времето на съсирване, страх ме е от кръвоизлив и затова по време на м. го спрях.
Иначе го пия сериозно от 1 месец и ми закъсня с 3 дена, овулацията ми също се измести по-назад, чудех се дали е от цитросепта, нали съдържал фитоестрогени - това ли е ефекта?
Цитирай

като усетя, че ме заболява гърлото вечер, си правя една чаша вода с 5-6 капки ...на сутринта обикновено съм добре ... ряяяядко пия ....
Цитирай

София

Въпросът ми е следния: Пила ли е някоя от вас, мами, Цитросепт и ако да, забелязали ли сте след това някакви промени в цикъла си???  Rolling Eyes
Питам, защото при мен май така стана, колкото и странно да звучи  newsm78. По-късно ще доуточня. Просто искам да чуя имате ли някакви такива наблюдения.
Благодаря предварително!   bouquet

А какво е странното случило се при теб след пиене на цитросепт?
Сподели все пак!
Цитирай
 Съжалявам за късното включване!   Rolling Eyes
Аз всъщност ноември месец спрях да пия Ясмин след като го бях пила година и половина. На следващия месец цикълът ми дойде като по часовник и аз се зарадвах, че няма да имам никакви смущения след спирането на хапчетата. Да, ама не! Целият януари месец и няколко пъти през февруари пих Цитросепт и равносметката с цикъла е следната: от декември до сега ми е "идвало" два пъти, през 45-6 дни. И дори това съвсем не беше според мен съвсем нормален цикъл а някакво леко розовеникаво зацапване през ден общо за по 10-тина дни. Просто не знам дори дали е било цикълът ми или не.  ooooh! След първия път ходих при гинеколога ми и той ми каза да пия 2-3мес Геритамин. Пих известно време (не много редовно), но не виждам някаква промяна. И едва сега ми хрумна дали е възможно цялата тая обърквация да се е получила от Цитросепта или е някакво хормонално смущение заради противозачатъчните които спрях???
    Та това е .... май бях много подробна ама....
И благодаря за отговорите ви   bouquet   bouquet   bouquet
Цитирай

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=medicine&Number=1 … amp;view=&sb=

http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=758&sectionid=7&id=00001

http://www.protos.bg/diabet/vd/i135/vd_i135_07.html
Цитирай
Да тези неща съм ги чела отдавна , но май нямат връзка с проблема ми с цикъла, или поне аз не виждам такава.
Цитирай

София

Aаааа, ама ти в 1-я си постинг не си написала най-същественото - че си пила хормоналeн преперат и си го спряла.
Значи този твой проблем както го описваш според мен не е от цитросепта, търси други причини jani.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора