Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19

  • 12 532
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 768
аz големи хвалби и реклами zа филма и не мога да го гледам.
. Outta JointГости ни иЗненадаха сега... Blush

# 286
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еееееееее...вече не го издържам!Това филм за Симеон ли е...или за България?    newsm78

Поне нямаше цигани и мечки , само малко шалвари  в Родопите , но това се преглъща!

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 22:45 от Шехи

# 287
  • Мнения: 1 610
Весееее, на туй му са вика к.р капан. Ние да гледаме и да плачем/ плачим както каза една варненска баба/, а ти гости-мости и ракийка.
Отивам да си налея и аз една. Като си помисля, че четири приятелки все още така зле живеят, ми призлява.
Ами, както се очакваше , филм две ни насра отвсякъде!
Освен това тази срича на немски ,поне се мъчи момичето.
Няма цигани , но има "Муутри"  .Честито представяне!

# 288
  • Мнения: 1 636
Пуснах новата тема
Буквите Ще ги сменям,че неЩо адресът ме преzака и теzи,които бях подготвила не се появиха  #Cussing out За това са от старата копирани.

# 289
  • Мнения: 3 880
Освен това тази срича на немски ,поне се мъчи момичето.
Е, голяма работа, че сричала, то не zадължително да говори перфектен немски, zа да има неЩо в главата си....
Браво на момичето, че се хванало да свърШи неЩо полеzно... аz като се zамисля май не поzнавам на живо там младежи на нейната въzраст, които да се борят zа такива идеи като спасяването на плажа примерно, сричането да й е кусура Wink
Иначе филмите ми харесаха (гледах целия последен и тоzи преди него на полувина) Иzкараха малко кирливи риzи, но си е живата истина, а не всеки път едно и съЩо_ България, цигани, каруци, колиби, катуни Wink
а последното филмче много ми хареса, какви красоти покаzаха... жалко, че беШе кратко, можех и оЩе да гледам Simple Smile
хайде до нови среЩи в новата тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт