Лятна количка GIORDANI VAI

  • 711
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Видях че има тема за количките Джордани, но се интересувам конкретно от тази. Рових се по сайтовете, гледах и темата за лятните колички, но ме интересува завиват ли предните колелета, има ли легнало положение, защото синът ми е на 3 м. Сега сме с Кенгуру, но ми е много тежка и затова искам да взема някоя лека и маневрена. Бях се насочила към Ариата на Пег Перего, но се отказах по няколко причини (едната е именно липсата на легнало положение).

Моля ви ако някоя е ползвала тази количка на Джордани нека напише отзиви за нея!!!

# 1
  • Мнения: 3 457
аз само искам да кажа за Ачрията ,че е с 30 градуса,почти легнало е  Peace

# 2
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Една позната имаше такава количка. Моделът е супер и това че е с наклон мисля че няма какво да те притеснява. Супер лека и маневрена с завиващи предни колела беше модела през 2006 година. Бебелан са вносители на Джордани.

# 3
  • Мнения: 3 457
Една позната имаше такава количка. Моделът е супер и това че е с наклон мисля че няма какво да те притеснява. Супер лека и маневрена с завиващи предни колела беше модела през 2006 година. Бебелан са вносители на Джордани.
не е вярно Бебелан са дистрибутори Peace

# 4
  • Мнения: 551
Вносителтие са Адриа 2001  имат  и сайт www.adria2001bg.com

# 5
  • Мнения: 3 457
Вносителтие са Адриа 2001  имат  и сайт www.adria2001bg.com
Peace правилно

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
Значи и тази няма легнало положение така ли?

# 7
  • Мнения: 765
Въобще не е "супер лека" ... Сигурно е към 7 кг . 
Една позната имаше такава количка. Моделът е супер и това че е с наклон мисля че няма какво да те притеснява. Супер лека и маневрена с завиващи предни колела беше модела през 2006 година. Бебелан са вносители на Джордани.

Общи условия

Активация на акаунт