Дайте идея за обяд?!?

  • 791
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте. Все още кърмя бебчо, но на обяд му давам супичка или пюренце, а за следобедна закуска - каша или плодово пюренце. Дайте ми някаква идея за нещо различно от супа. Мога ли да му направя нещо с месо от бонфиленце, доматен сок и картоф ?! Дайте ми идеи Simple Smile

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В библиотеката, а и с търсачката ще намериш подобни теми и рецепти.Ако си захранила с месо, не виждам какъв е проблема да приготвиш предложната от теб храна.

# 2
  • София
  • Мнения: 676
В библиотеката, а и с търсачката ще намериш подобни теми и рецепти.Ако си захранила с месо, не виждам какъв е проблема да приготвиш предложната от теб храна.
  Виж също и в този подраздел, по назад в страничките  Peace

# 3
  • Мнения: 209
на тази възраст може да му даваш и месно пюре, а не виждам защо не се запишеш на кухня там храната е разнообразна, а и повечето деца я харесват!

# 4
  • Мнения: 209
на тази възраст може да му даваш и месно пюре, а не виждам защо не се запишеш на кухня там храната е разнообразна, а и повечето деца я харесват!
пропуснах да кажа, че аз кърмих до 9 месец и дохранвах по малко, но това не пречи надругата храна, вече бебето ти не е малко, може почти всичко без кис. мляко, прясно и цитруси, е , и другите неподходящи неща за бебета, но ти сигурно си ги знаеш!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт