Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

София

Мили мами не знам дали вече има подобна тема .../ако има съжалявам/ но искам да ви попитам вас които сте минали по този път Smile С какво кремче е хубаво да се мажат зърната на гърдите  за да нямаме много проблеми по време на кърменето? Аз от сега имам...като проблема се изразява в това,че дота често ми щипе на зърната и е много неприятно!
Цитирай

София, жк. Хиподрума

"Lansinoh" Peace Хубаво е да се мажеш след всяко кърмене докато зърната свикнат със сученето. Успех Hug
Цитирай

София; Дружбето

Аз се преборих с разранени зърна с кремчето на Авент
Цитирай

София

Лансинох
Цитирай

"Lansinoh" Peace Хубаво е да се мажеш след всяко кърмене докато зърната свикнат със сученето. Успех Hug

Peace На мен много ми помогна.. И ги оставяй на въздух при всеки удобен случай, да няма търкане с дрехите. Първия месец почти гола си го изкарах в нас  Mr. Green
Цитирай

Димитровград

Много помага витамин А и е сравнително евтин продукт.И разходки "по цици" вкъщи.
Цитирай

Добрич

Аз използвах Гармастан. Доволна съм.
Цитирай

В страната на чудесата.

Много помага витамин А и е сравнително евтин продукт.И разходки "по цици" вкъщи.
Peace

Аз също ползвах Гармастан и Лансинох, но и двата са скъпи/ единия 14-15лв. другия около 10 лв, но е туба от 10 грама/ но помагат, Лансинох е чист ланолин и не се отмива от гърдите и това му е предимството.
Има и няколко теми в библиотеката може да ги погледнеш.
Цитирай

лансинох и Гармастан съм ползвала, от първият съм по-доволна.
Цитирай

Гарместан, нямах никакви проблеми
Цитирай

София

Месеци наред хвърлях грешни пари за кремчето на Авент, докато един ден не купих Лансинох. От тогава нямам никакви проблеми със зърната. Мажа ги веднъж седмично, нещо като профилактика. С авентското кремче трябваше нон-стоп да се мажа и пак зърната бяха разранени.   bouquet
Цитирай

В.Търново

лансинох и Гармастан съм ползвала, от първият съм по-доволна.

И аз бях по-доволна от Лансинох!
Цитирай

В квъртала

Гармастат мажех често и смея датвърдя че помогна
Цитирай

някъде под слънцето

И аз съм за Лансинох с две ръце Peace Приготвя се от най-неутралната мазнина и е най-пречистения медицински ланолин! резултатите са неоспорими!
Цитирай

Варна

Аз се мазах с Гармастан.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора