Положителен евтин тест. Дали е верен?

  • 6 520
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Днес би следвало да ми дойде ,но понеже този месец ми беше по особенно реших сега преди 20мин да си направя тест.Представете си показа две чертички .Не смея да се радвам.Теста беше от най обикновенните от 1лв.Възможно ли е да е вярно .Не ми е закъсняло и един ден.Дали тези тестове отчитат вярно .Моля Ви пишете ми .Ще Ви бъда много благодарна.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 21:11 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 268
да миличка, напълно е възможно да е вярно! при някои жени тестовете са положителни дори 1-2 дена преди очакваната дата на евентуална менстуация. по принцип именно на тази дата може да се направи първия тест за бременност която в повечето случаи се отчита от теста! успех   bouquet и само спокойствие. за по-сигурно направи още един тест. стискам палци  Praynig

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз съм убедена, че теста е отчел вярно Peace
Има много случаи при отрицателни тестове да има бременност, но прекалено малко са случаите при положителен да няма бременност така че няма място за паника според мен, а и във форума на няколко места бях чела за жени правили тест 3-4 дни преди М и също са видели двете чертички. Направи си още един тест утре например и тогава ще си още по-сигурна. Късмет! Hug

# 3
  • Мнения: 4 700
И аz съм на мнение 4е е верен и ти 4еститя   bouquet Ако иска6 да си съвсем сигурна отиди утре да си направи6 кръвен тест и си направи 4ас zа лекар.   bouquet   bouquet   bouquet

# 4
  • Мнения: 364
Честито, честито, честито!!! Hug Hug Hug

Много се радвам за теб!   bouquet  bouquet  bouquet
Чакаме те да потвърдиш окончателно "диагнозата"  Joy

Дай Боже и ние скоро като теб.... Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 205
4еститоооооооооооооооооо !!!!!!!!!!!! Аз съм като теб, при цикъл 24 дена, на 23 направих тест и беще положителен. Бременна си.   bouquet   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 313
Честито Hug,дано да е верен.

# 8
  • Мнения: 1 098
 newsm44ей, колко хубаво, честито Joy

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354

и от мен ЧЕСТИТО !!!

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 351
 На мен ми отчете седмица преди М.  Hug

 Честито, Честито, Честито  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 806
Аз когато бях бременна, също си правех от тези тестове по 1лв/ на 1ден закъснение/ и се оказа верен, така че
ЧЕСТИТО миличка  bouquet
Много спокойствие сега и мноого скоро и чичо доктор да потвърди добрата новина Hug
ЧЕСТИТОооооооооооооооооо  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
За успокоение иди и си купи от по-скъпите, щом този от 1лв те съмнява, но аз мисля че резултата не зависи от цената на теста Flutter
Честито и успех!

# 13
  • Мнения: 405
и аз бях с този от 1 лев, и си беше верен, на 1 ден закъснение  Hug
  bouquet   bouquet   4естито!!

# 14
  • Мнения: 990
Честито   bouquet Много се радвам като чуя такива новини  Hug

Общи условия

Активация на акаунт