Вече се продават Playtex продукти в Б-я.

  • 1 417
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204

Аз родих първото си дете в САЩ и го отгледах със шишетата на Playtex, Американска марка са. Много, много бях доволна. Използвах и тези със клапите против колики и тези със стерилните пликчета за еднократна употреба. Препоръчвам ги на всяка майка. Очаквам второ дете през май и се радвам че вече ги продават и в Б-я.

# 1
  • София
  • Мнения: 191
Ще споделиш ли къде се предлагат (в кои магазини)? Grinning

# 2
  • Мнения: 795
Страхотни са, имам 2 вида - единия е с пликчета за еднократно ползване. Радвам се, че вече ще ги има и в Бг, още не съм ги виждала по магазините обаче!

# 3
  • Мнения: 204
Видяах ги в аптека Galen на Руски Паметник, София.

# 4
  • София
  • Мнения: 191
благодаря  bouquet

# 5
супер. току що се върнах от САЩ и ще родя второто ми дете тук. не познавам други марки освен американските. Playtex е Но.1.  Щом ги има тук изобщо няма да търся друго. Тук говорят само за Авент, но в САЩ не са на почит.
Знаете ли къде да ги намеря? а знаете ли нещо за количките Грако? Има ли ги тук?

# 6
  • Мнения: 23
Strahotni sa, i tezi protiv koliki, klapata e s 36 dupki i naistina osvobojdava vuzduha, i tezi sus sterilnite plikcheta sa mnogo udobni. A da ne govorim kolko sa kachestveni, njamat greshka, Amerikanska rabota. Ne sum imala sluchaiu neshto da proteche.
Gledah che imat (http://www.playtexproductsinc.com/infant/index.asp) i pompi za kurma i edni mnogo sladki chashki, te prodavat li se veche v BG?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 845
Playtex има и   тук

# 8
  • Мнения: 633
а имат ли вариант на шише с дръжки ,че ние много свикнахме с авентските чаши с дръжка

# 9
  • Мнения: 2 663
Препоръчайте ми , какви шишета да взема за бебето- VentAire или обикновените.Продават се в комплект по 5 , но само от един вид.Дали да взема по-отделно по 2 или един комплект ще ми свърши работа?

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
на мен ми бяха донесли VentAire и съм много доволна Simple Smile

# 11
  • Мнения: 23
V komlektite sa po 5 shisheta, 2 malki i 3 golemi, no ima razlichni komplekti, ednite sa VentAire Standart, te sa po tesni i s biberoni zvezda, az tjah polzvah, a drugite sa VentAire Wide, te sa po shiroki i biberonite sa s dupka kato burenza, njakoi bebeta obichat tjah poveche. I v komlektite imat rezervni klapi itn.  Imat i mnogo hubavi pompi, no ne znam dali se prodavat v BG.

# 12
  • Мнения: 313
сега гледам , че в БГ са мнго скъпи тези шишета - тук в Канада са  по- евтини . На мен ми харесва идеиата да мина без стерилизиране  - с тези стрилните пликчета  -за тях пише че колапсват като се пие и по този начин не се засмуквал въздух

# 13
  • София
  • Мнения: 771
Видях, че в Данет вече са заредили и с комплекта помпа на Playtex, шишета и комплект за съхранение. Чудя се дали този комплект ще ми свърши работа като за начало и къде може да се види по магазините? Струва ми се, че все още не са така разпространени. 

Общи условия

Активация на акаунт