Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Варна, морето и сините вълни!

Някой ходил ли е там?
Става ли за отмора с децата?
Цитирай

Варна

Само знам, че ресторанта има добра слава, но нямам личен опит с него. Последно там сме се хранили в далечната ... хм, 2000 година.
Имай предвид, че без кола няма да ви е удобно да слизате в града, доста високо е разположен хотела. Като база на хотела, не знам  Rolling Eyes
Общо взето, макар много често да ходим в Трявна, отговора ми е - не знам  Mr. Green
Има избор на места в Трявна, защо точно Бръшляна?? Предполагам има причина да е така непопулярно  newsm78
Цитирай

там където ми харесва

Да става, даже е супер, близо е (в на4алото) на гората. По пряка пътека (стълбички) се слиза до центара изобщо не е далеко от центъра, има панорамен поглед Върху града. Кола сте ви трябва ако не ви се качват стълби4ките. ПО пътека през гората се стига до езерото, там също е хубаво. Друго предимстрво  близко е до болницата (не дай боже).
  Мисля че имаМ няколко снимки точно там ако иска6 даи email да ти ги изпратя.
  На мен лично ми харесва, там съм пораснала, в Трявна  Peace
« Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 16:22 от xxubavka »
Цитирай

Там, защото там има места за по велик ден  Mr. Green И изглежда по снимки хубаво.
А иначе сме моторизирани и не е проблем придвижването.
Цитирай

Варна

Сега потърсих снимки. Определено е ремонтиран от 2000г.  Very Happy
Извинявам се, че без да искам щях да те подведа  Embarassed
Цитирай
az sim hodila tam mnogo krasivo mqsto e.stava za otmora.staite si6to sa dobre.mnogo gi haresah.bih iskala otnovo da hodq
Цитирай

Варна

а за бунгалата какво ще кажете? снимките изглеждат добре  newsm78
мислим да ходим този месец
аз се колебая и за вила Зорница - също изглежда прилично на снимки, а и 30 лв нощувката  Thinking
Цитирай

софия

А може ли да дадете сайт, за да разгледам този комплекс? То е малко далечко още, ама сега нисля къде да идем за 24 май, нали има повечко почивни дни...
Благодаря! И ако някой отиде да каже как е  Smile
Цитирай

А може ли да дадете сайт, за да разгледам този комплекс? То е малко далечко още, ама сега нисля къде да идем за 24 май, нали има повечко почивни дни...
Благодаря! И ако някой отиде да каже как е  Smile

Ето това е сайта. Приятно гледане.
Цитирай

Бургас

А цени на бунгалата някой да знае?
Цитирай

софия

Благодаря, Мимито! Сега ще чакам и личните ти впечатления. Желая ти да си починете добре и да си прекарате весело хубавите Великденски празници!
Цитирай

Благодаря, Мимито! Сега ще чакам и личните ти впечатления. Желая ти да си починете добре и да си прекарате весело хубавите Великденски празници!

Лични впечатления няма да има. В последния момент ни отказаха резервация, заради група. Та празницоте ще са в Сливенския балкан.
Изглеждаше хубаво, но някой друг път ще го проверим.
Цитирай

around the world, where the heart belongs

Разказвали са ми за там - само са обядвали, но имало страхотни ребърца :> и много хубава гледка към града, защото се пада в по-високото. Освен това там ногоре през гората имало пътека, през която много хора ходели пеша до Боженци. :> ( мен лично това ме учуди, ама знае ли се)
Цитирай

Sofia

Благодаря за информацията! Аз съм учила в Трявна, в художественото училище и тази година ще се събираме, защото имаме среща на випуска. Празненството ще е точно там. Пратих вече парите. Ще споделя после впечатления!
Цитирай

Бургас

Да си побутна въпросчето, че никой май не го забеляза -
А цени на бунгалата някой да знае?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора