Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Мами..и не само мами...стига вече с тия диети.
Всеки измислил диета..диетата на д-р тоя и на еди си кой си..а някой дава ли си сметка за последствията от всичко това за организма и здравето, а ?
Потресох се като видях "бонбони за отслабване". Бонбони и глад...що за глупост??
Предлагам тука да си пишеме всички, които си лапаме на воля..нали затова живееме, двата кефа, дето имаме и да се лишваме от единия, как пък не!
Не че съм ЗА целулита, дебелите задници и разни други преливници, ама айде да спортуваме и да се грижим за тялото си, а не само да мислим как да го измъчваме.

# 1
  • сред деца
Чудесна тема. Аз съм ЗА.
Не че нямам за сваляне ,напротив ,цели 15 килограма, но мисля този път да опитам и аз със спорт(за първи път),стига с тези мъчения- диети.

# 2
Браво, Добре дошла   bouquet

# 3
  • София
а, ето ме и мен!!!
ама просто не мога да спазвам правила, мамка му Twisted Evil
и не мога да мухам само мазно, и не мога плодове само да ям или хич да не ям, не мога да пия вода с лимон вместо любимото ми сутрешно кафе с мляко и некви си трици...
 мога да си хапвам по малко полезни неща и да се потя до тотално всмърдяване на душата на кростренажора Laughing да се доверявам на Л-карнитина и да съм си доволен самодеец!
 Те това съм я!!!  bouquet

# 4
а, ето ме и мен!!!
ама просто не мога да спазвам правила, мамка му Twisted Evil
и не мога да мухам само мазно, и не мога плодове само да ям или хич да не ям, не мога да пия вода с лимон вместо любимото ми сутрешно кафе с мляко и некви си трици...
 мога да си хапвам по малко полезни неща и да се потя до тотално всмърдяване на душата на кростренажора Laughing да се доверявам на Л-карнитина и да съм си доволен самодеец!
 Те това съм я!!!  bouquet
Ти си номер 1   newsm24

# 5
  • София
мерси-мерси, душко, ма то и ти си си ти всъщност, така че вече сме си банда Wink Peace

# 6
ееее това се казва темичка, С двете ръце и двата крака я подкрепям.  След раждането ми останаха едни 5 килца и така си се мъчех с диетки тъкмо ги сваля, та взема че се поотпусна и хоп ето ти ги пак кантарчето показва 60. И спрях да се измъчвам , съпруга няма претенции аз взех да наблягам на повечко ходене пеш (преди не слизаха от колата , та даже и до кварталния магази бях с  нея) и ето 2 килца изчезнаха. СТИГА ТОРМОЗ не може всички да са слаби, пък аз имам едни ей такива Shocked гърди Само да не стане след второто раждане още 5 килца и тогава незнам, ще трябва да  забравя въобще за колтата само пеш  Wink

# 7
ееее това се казва темичка, С двете ръце и двата крака я подкрепям.  След раждането ми останаха едни 5 килца и така си се мъчех с диетки тъкмо ги сваля, та взема че се поотпусна и хоп ето ти ги пак кантарчето показва 60. И спрях да се измъчвам , съпруга няма претенции аз взех да наблягам на повечко ходене пеш (преди не слизаха от колата , та даже и до кварталния магази бях с  нея) и ето 2 килца изчезнаха. СТИГА ТОРМОЗ не може всички да са слаби, пък аз имам едни ей такива Shocked гърди Само да не стане след второто раждане още 5 килца и тогава незнам, ще трябва да  забравя въобще за колтата само пеш  Wink
колада имах впредвид

# 8
Ха! Ето я мойта тема Hug
Тва диетите са такива душеизтезания че....
Пробвах да се запиша в Рицарки на кантарчето, че след раждането ме беше хванала дебеларската депресия, не стана Crazy
Скоро се засилих да ям лимони с кисело мляко Stop
....е реших че 200гр са добро постижение и ей ме тук!
Ми не мога, ако не виждам храна мога с дни да не ям и хич няма да се сетя, обаааче видя ли нещо вкусничко Crazy
Та за диетите знам доста, но спазвам само някои, здравословни според мен правила на разделното хранене и дотам.
Аз съм на мнение, че човек трябва да си позволява всичко, но с мярка. Всеки организъм е различен и се влияе различно от диети, режими и прочие изтезания.
Лятото иде, знам че ще отслабна и то без диети. Ей тва съм аз.

# 9
  • Пловдив
И аз съм ЗА!!! Даже бях пуснала подобна тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165880.msg3238268#msg3238268
Никога не съм спазвала диети, спортувам всекидневно. Е, в момента, след раждане преди 6 мес. не съм особено слаба, но пък съм щастлива, пълна с енергия, въпреки уморителното ми ежедневие.
Диетите само ни съсипват, а ефектът им е толкова нетраен.
Спортувайте и се радвайте на живота  Joy

# 10
  • CA- AB
...ама айде да спортуваме и да се грижим за тялото си, ...
The same myself , ако добавиш към горното и здравословното хранене, повече усмивки и течности, и аз съм във Вашата група?!

# 11
...ама айде да спортуваме и да се грижим за тялото си, ...
The same myself , ако добавиш към горното и здравословното хранене, повече усмивки и течности, и аз съм във Вашата група?!
Естествено, че ги добавям...аз съм ЗА здравословното и не мисля, че разни диети измислени спадат към здравословния живот.

# 12
Да се запиша и аз.... Само ако знаете от колко кг. имам да свалям...... Не можете да броите до толкова! Ама се водя от следния девиз: Ти си красива, ако не ти трябва огледало, което да ти показва това!

# 13
  • София
Страхотно! Подкрепям ви с две ръце Peace
Много движение, спорт и разнообразна храна!  На това казвам ДА Peace

# 14
  • USA
И аз съм за. Отскоро правя упражненията на Синди. А иначе основният ми спорт са дългите разходки в парка. Времето беше малко кофти тази зима тук, но вече са запролети и пак започнах с разходките  Hug

Диети не пазя и никога не съм правила. Пробвах тук тази с лимоните - дето всеки ден се пият определено количество лимони до безобразие  Crazy Свалих някое и друго килце. Но да се лишавам от вкусотий не мога  Naughty

Имаше една тема с предложение да има отделен форум диети, но незнам какво се случи. Някой знае ли какво се реши? Дали ще има такъв форум?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт