Българска козметика

  • 13 862
  • 170
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Ползвам на Арома плодовия шампоан и един краставичен крем, който много добре ми действа на кожата. Има много хубави неща от българската козметика, повечето обаче са кофти.

# 16
  • Мнения: 14 489
Доволна съм от продуктите за нокти Перфект, които се правят у нас по френски лиценз Simple Smile!
(И не знам аз ли съм карък, ама четчицата винаги ми пада от капачката)
Виждам много добри отзиви за Талодерма, но досега не съм си купувала, защото не ги откривам в близките аптеки!

а за перфект и аз съм доволна. и имам няколко продукта и не ми пада четчицата от капачката Winkявно си карък Wink
а талодерма вече я има в повечето аптеки, не сам в лечител както е написала каримма

# 17
  • Мнения: 1 243
И аз понякога ползвам бг-козметика. В момента съм с Талодерма и съм супер доволна - въобще не отстъпва на чуждата козметика. Ползвала съм ДеВа и Регал - също съм с добри впечатления. Peace Да не забравяме и ЕЛЕА-никак не е лоша. Сигурно пропускам някоя,но мисля,че тези са водещите бг-козметични марки,които не е опасно да използваш Laughing

# 18
  • Мнения: 1 540
Виждам много добри отзиви за Талодерма, но досега не съм си купувала, защото не ги откривам в близките аптеки!
Няма и да ги откриеш вероятно. Доколкото знам, продуктите с тази марка се продават в аптеки и дрогерии "Лечител".

Не е верно, има ги и в Санита. Досега не ми е било невъзможно да намеря продуктите на Талодерма.

# 19
  • Мнения: 844
Не си карък за четчицата на продуктите на Перфект, на мен особенно на калциевия гел редовно ми пада, а не само на него. Иначе и аз съм за тези продукти много са добри.

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Голдън роуз български ли са?

Защото аз им ползвам фон дьо тен-а и очната линия.

На Дева съм ползвала крема против стрии.

# 21
  • Мнения: 9 865
Виждам много добри отзиви за Талодерма, но досега не съм си купувала, защото не ги откривам в близките аптеки!
Няма и да ги откриеш вероятно. Доколкото знам, продуктите с тази марка се продават в аптеки и дрогерии "Лечител".

Не е верно, има ги и в Санита. Досега не ми е било невъзможно да намеря продуктите на Талодерма.

Може би ги има, аз казвам за близките до нас аптеки, които са под всякаква критика де, но ги няма там, а на мен не ми се чака да дойде събота че да отида до някоя по-голяма и свястна аптека... дрън дрън...

Не си карък за четчицата на продуктите на Перфект, на мен особенно на калциевия гел редовно ми пада, а не само на него. Иначе и аз съм за тези продукти много са добри.
Значи не съм карък а?! На мен ми падат от този продукта за омекотяване на кожи и от един от заздравителите.

# 22
  • Мнения: 149
На мен ми харесват някои продукти на Елеа - кремът и ексфолиантът за копитца Simple Smile например много ми допадат. Талодерма не съм ползвала, но само добри отзиви чувам за тях, та ще взема накрая и аз да ги тествам.

# 23
  • Мнения: 2 237
Аз съм страшно доволна от продуктите на "Българска роза" Карлово.Ползвам почти цялата серия - шампоан,балсам,крем за лице,тоник...всичко е страхотно ! Особено балсама е страхотен ! Изобщо обичам продукти с розова вода вътре.Няколко пъти вече пращам и на сестра ми ,която живее в Лондон,но ползва само Българска роза .Така че лично аз ги препоръчвам.

# 24
  • Мнения: 298
И аз съм голям фен на козметиката на " Талодерма". Много съм доволна от околоочния гел с ройбос  и кремовете за суха кожа, с която се сдобих сега от бременноста.  Peace
За друга българска козметика, не се сещам да съм ползвала.

# 25
  • Мнения: 4 733
Извинете за офф-а, но моля кажи  с какво ти помага това кремче за около очите? кожата ми е ужасно суха и чувствителна там и вече съм се видяла в чудо...

# 26
  • Мнения: 208
Аз искам да попитам от къде ги купувате тия български продукти с роза? Аз само в Хит съм виждала. Продават ли се на други места?

# 27
  • Мнения: 172
Цитат
Аз съм страшно доволна от продуктите на "Българска роза" Карлово.Ползвам почти цялата серия - шампоан,балсам,крем за лице,тоник...всичко е страхотно ! Особено балсама е страхотен ! Изобщо обичам продукти с розова вода вътре.Няколко пъти вече пращам и на сестра ми ,която живее в Лондон,но ползва само Българска роза .Така че лично аз ги препоръчвам.
Подкрепям  Peace Имат много хубави неща. Ползвам редовно почистваща и хидратиращата маска/перфектни са /

# 28
  • Мнения: 208
Цитат
Аз съм страшно доволна от продуктите на "Българска роза" Карлово.Ползвам почти цялата серия - шампоан,балсам,крем за лице,тоник...всичко е страхотно ! Особено балсама е страхотен ! Изобщо обичам продукти с розова вода вътре.Няколко пъти вече пращам и на сестра ми ,която живее в Лондон,но ползва само Българска роза .Така че лично аз ги препоръчвам.
Подкрепям  Peace Имат много хубави неща. Ползвам редовно почистваща и хидратиращата маска/перфектни са /
От къде си ги купуваш?

# 29
  • Мнения: 1 540
Извинете за офф-а, но моля кажи  с какво ти помага това кремче за около очите? кожата ми е ужасно суха и чувствителна там и вече съм се видяла в чудо...

Извинявам се, че аз ти отговарям, въпреки че не питаш мен, но аз ползвам околоочния крем /тъмносиня опаковка/ на Талодерма и смятам, че е много подходящ за суха кожа! Понежеже го слагам вечер, на сутринта като се измия усещам че не се измива и кожата ми е все още "овлажнена" с крем. Колкото до чувствителността - не знам дали е подходящ за чувствителна кожа, но цената не е над 4 лв, така че можеш да пробваш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт