ФОТОШОП-20

  • 22 261
  • 486
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Биляна, харесах си най- много 2 и 3, а на първата текста много ме разсмя!!! Откъде ги вади тайо тези дъвки - запаси ли има? Laughing
Маленна да не се подготвя от сега за Мюзик айдол след 14 години.... Laughing Wink Hug

# 31
  • Мнения: 1 237
Лелеееее,хора,много сте продуктивни и правите страхотни неща!На мен времето все не ми стига,а и трябва да имам настроение да правя рамки.Като гледам вас музата изобщо не ви напуска. Wink Hug

# 32
  • Мнения: 2 587
Е,от 19 теми,които изчетох за около месец не знам дали съм прилепила нещо,но пък ми беше забавно.Ето и началото на албумчето на дъщеря ми:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14127&AlbumId=88642
Малко са простички,но толкова си и мога.Приемам всякакви критики.


А и да се оплача,че вчера от един руски сайт за елементи си свалих вирусче и сега преинсталирам,което значи че съм без фотошоп,а и една камара четки и шрифтове си отидоха с него.Гадно!

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743


Ето нещо като преди и сега.Приемам забележки и кажете дали ви харесва моля  Hug  Grinning

# 34
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Дамаянти, харесва ми идеята ти за зашити снимки, но ще ти кажа как аз бих го направила. За фон бих използвала нещо, което имитира плат. Животинките, да се подават от тук-таме, а да не се виждат целите, и по възможност по-еднотипни (като овцата и прасето). Бих махнала металните щипки, вместо тях бих използвала топлийки, капси с цветчета или лентички от плат. И бих поразместила малко снимките да влязат навътре, а една с бебче (долу в ляво) да се показва повече. Може би и конци с различни цветове. Хм, аз всъщност доста промени предложих, ама наистина се впечатлих от идеятати.  Не ми се сърдиш, надявам се.

Жмо, първо по-простичко, после по-завъртяничко, после впечетляващо... Сигурна съм, че всички минават по тази пътечка.
Малена, "Тайно дъвча дъвка" ми легна на сърцето.

Хайде сега да ви покажа как употребих игликите пред блока ни и да видим как ще ме изкритикувате.


# 35
  • Мнения: 507
jmoto третата с часовника е много интересна и мисля да си открадна идеята!

diddi много хубаво си ги употребила игликите и рамката е станала страхотна.

Ето и нещо което го направих за нашата баба:

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
 Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Диди, никак, ама никак не ти се сърдя.Даже напротив  Hug Идеите ти са много яки.Ще трябва да се поровя за подходящи текстури , както и карфици  newsm78 (не съм виждала до сега) и капси  Crazy (къде да ги търся), както и всъщност сега се замислям, че най -вероятно съм могла да сменя цвета на "конците", но не съм се сетила  Embarassed
Искам да се извиня на Малена, че изплагиатсвах една нейна рамка, но адски ми хареса.Малена  Praynig   bouquet - не се сърди  Praynig - ако кажеш - веднага я махам  Hug


Нелиса - благодаря ти   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 715
Малеее, големи чудесий сте натворили! Браво момичета! Всички ми харесват!  Hug Hug Hug
Някой някъде питаше напреднали ли сме благодарение на толкова изписани страници ... Аз с ръка на сърцето казвам, да! Според мен всички напредваме с всяка изминала страница! Видимо е! Браво на нас  Hug За себе си персонално мога да кажа, че дали напредвам не знам, вие ще кажете, но определено всичко, което знам за Фотошоп-а е от тук - една страница от книга не съм прочела... Честно! Благодаря ви за което!   bouquet  bouquet  bouquet
Хайде стига сантименталности  Wink
Направих две свежарски рамки, малко не в стила ми, но пък си ми харесват.
Ето, вижте ги и вие:

# 39
  • Мнения: 6 039
Биляна, харесах си най- много 2 и 3, а на първата текста много ме разсмя!!! Откъде ги вади тайо тези дъвки - запаси ли има? Laughing
Маленна да не се подготвя от сега за Мюзик айдол след 14 години.... Laughing Wink Hug


тайно е, защото ги вади от чантата ми и си ги пъха в джоба, после ги дъвче по 5 минути и следващата Mr. Green

Дамаянти, аз пък не виждам никакво плагиатство, бледо напомняне, ако не беше си признала, никога нямаше да забележа  Wink

larado, както винаги  Peace

 mimmss, страхотна фамилия сте, вотората рамка ужасно много ми харесва, какво настроение само  Hug

Дамаянти

на тази фона не ми харесва, при наличието на такова изобилие на фонове, откъде го изкопа тоя  Laughing Wink

diddi,
рамката е супер, можеш да повдигнеш малко надписа, при печат, букрата В ще бъде леко оклъцната  Wink

прави ми впечатление, че като пусна няколко неща на уп, масово се харесва, това, което на мен не ми харесва
но пък така проучвам общественото мнение Mr. Green Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
[Дамаянти

на тази фона не ми харесва, при наличието на такова изобилие на фонове, откъде го изкопа тоя  Laughing Wink
Ако знаеш колко фона смених  ooooh! и някак си все ми се губеха снимките и картинките  Tired
А и нямам много текстури, които да покриват А4 формат  Blush Дай идея де  Crossing Arms  Laughing

# 41
  • Мнения: 6 039
ами нещо по тревно, по зелено, оранжево, нещо топло за тия малки сладури

# 42
  • Мнения: 1 941
Добър ден мили дами   bouquet Умрях да се смея за тая щипка на последната ми рамка. Не е никакво дизайнерско решение, просто беше към 2 през ноща. Маленна -днес представи истинско тържество на таланта. Всичките ти рамки са уникални. Моля, те научи ме да правя тези цветя, много ми харесват  Heart Eyes

# 43
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте мили, талантливи дами! Hug

Имате много идеи - за няколко дни и темата е напълнена. А с какви чудесни рамки!

Малена, както винаги работите ти са уникални!  bouquet

Но и другите момичета са много напреднали! Знам, като разглеждах първите теми - пишеха малко хора и се показваха малко неща! Сега не само количеството е ммного по-голямо, но и качеството!

Аз знаех преди 2 месеца, само да си сложа подписа на снимка. После се зачетох тук и открих един нов, вълшебен свят, за което ви благодаря от сърце!

Тъй като сме още в ремонт, нямам много време за творене, но вчера успях да скалъпя набързо това:



Само че имам чувството, че рамката изпъква повече от снимката. newsm78 Някакви идеи какво мога да променя?

# 44
  • София
  • Мнения: 715
...Само че имам чувството, че рамката изпъква повече от снимката. newsm78 Някакви идеи какво мога да променя?
Според мен можеш да пипнеш малко контраста на снимката, а и този слънчоглед горе в дясно е по-ярък от този долу... или сложи от горния и долу, или обратното  Peace
Иначе рамката е много сладка! Hug

Общи условия

Активация на акаунт