Започвам с температурния метод

  • 1 274
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
От днес започнах да си меря Т и да си водя записки,прочетох всичко налично в сайта,запознах мъжлето и сега се стягаме за бебеправене  Praynig
ако някой знае някоя хитринка по въпроса да я сподели  Hug  идеи и съвети не отхвърлям  Naughty

# 1
  • Мнения: 1 209
Аз мисля, че хитринки няма. Моя съвет е само търпение и спокойствие и щъркела ще кацне и на вашия прозорец...

Успех... и бързо да се прехвърлиш към отчетни!!! Hug

# 2
  • Мнения: 820
Успех с начинанието, дано резулта се разреве след 9-10 месеца Grinning. Като започнеш да мериш сама ще се ориентираш, най-добре мери в дупето. По трудно е разчитането на графиките, но момичетата са много отзивчиви и ще помагат.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:14 от Didka_M

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Ако този месец нищо не е станало и аз съм се зарекла че почвам да меря БТ

# 4
  • Мнения: 101
Бонбониера и аз реших да започвам, само имам един въпрос Какъв терморметър да използвам. В къщи имам живачен ще ми свърши ли работа или трябва да си купя друг.

# 5
  • Мнения: 534
Ами аз меря с живачен термометър в дупето  Blush

# 6
  • Мнения: 820
Живачния ще ти свърши работа, но го изтръсквай вечер преди лягане.

# 7
  • Мнения: 534
Тръскам го докрай за да може да се измери точно    Party

# 8
  • Мнения: 364
Успех!  Hug Дано бебо дойде бързо!  Praynig

Внимавайте с живачните термометри! Често, при изтръскване се изплъзват и чупят! После следват дъъълги процедури по премахване на живака!

Хайде, и скоро да се похвалите ей!   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 534
Така като чета да си взема и фолиева киселина,а?
Полезна е явно и се пие неограничено време,ей сега като си затръгвам ще се отбия през аптеката.   newsm03

# 10
  • Мнения: 364
Мда, фолиевата киселина е задължителна!  Laughing

Освен това аз пия по 2 таблетки вит С всеки ден, по една вит А да Ову /когато теста за Ову покаже положителен, спирам/ и след Ову пия по едно вит Е.

Мъжо го тъпча всеки ден както следва : една разтворима табл. Цинк, фолиева киселина, 4 табл. вит С, 1табл. вит Е
Да ти кажа след първия месец пиене на витамини количеството семенна течност доооста се увеличи  Wink. Дано има ефект   Praynig

Иначе и билки пием. И плодове ядем, поне витамини не ни липсват. От 6 месеца се мъчим, но не сме се отказали. Търпение му е майката!
Дай Боже скоро да е! Praynig Същото пожелавам и на теб!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 534
Добре де как се получават тия графики,регистрирах се в Зачатие-то и там си попълних календара,ама такива графики като тия тук във форума не видях или нещо не съм догледала? newsm78

# 12
  • Мнения: 122
Като си влезеш в календара, вляво поше "лични графики". Кликваш на някоя розичка и готово! Ако за това питаш, де?
Успех!   newsm10

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Като се сетя за меренето на Т и ме втриса  Crazy... 8 месеца и бебето стана когато не мерих  Crazy

# 14
  • Мнения: 588
Като се сетя за меренето на Т и ме втриса  Crazy... 8 месеца и бебето стана когато не мерих  Crazy
Аз меря БТ от две години вече и не ми е омръзнало все още Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт