Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мами , някой може ли да ми каже дали ако си пусна детенцето на ясла преди 2 години , newsm78 ще ми спрат майченството, че нашата счетоводителка я чакач вече 2 седмици да провери Whistling
Предварително ви благодаря!!!  bouquet
Цитирай

Питай в "Майчинството - счетоводно".
Цитирай

София, център

Пускай го спокойно, няма да ти спрат майчинството.
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Мисля, че не. Аз навремето и двамата ги дадох на ясла на година и девет месеца, не ми спряха парите. Спират го, ако започнеш работа.
Не съм и чула от 2 години насам нещо да се е променило.
Цитирай

При хората, които обичам

Не ги спират, ако започнеш работа, а получаваш 50% от обезщетението до навършване на 2г.
Цитирай

София

От 1 януари тая година има някакви нови неща и май го спират. Две майки ми го казаха, но не съм сигурна 100 %.
Цитирай

Май че имаше такава тема. За майчЕнството.Май че ще го спират, де, ама не знам откога.
Цитирай

при лъв,лъвица и един козирог :)

Мисля че от тази година го спират именно ако го дадеш на ясла и не започнеш работа - т.е. стоиш си вкъщи.
Но ако се върнеш на работа ти плащат 50%
Защо не попиташ счетоводителите ви  Peace
Цитирай

тук/там

Спират го да, но не ако го дадеш в обикновена ясла, а ако го оставиш за отглеждане в детско заведение.
Давай детето спокойно и си оправи къщата  Laughing
Цитирай

Спират го да, но не ако го дадеш в обикновена ясла, а ако го оставиш за отглеждане в детско заведение.
Laughing
Цитирай

София

запис
Цитирай
няма да ти го спрат не се притеснявай-стига да не почнеш работа.моя съвет е изчакай-не за майчинството проблема-много лошо гледат децата в яслите и градините.ако искаш ясла-само частна.пък за детската градина може и обикновена
Цитирай

Благодаря на всички мами   bouquet
Мисля да си я пусна в обикновенна ясла и каката ни беше там и бях много доволна ! Надявам се да нямаме проблеми и всичко отново да и ОК Praynig Praynig Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.