Малко математика

  • 997
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Колко
- телевизора
- компютъра
- телефони
Имате вкъщи?
Като се съберете вкъщи на вечеря, колко звънят, т.е. пеят? Като прибавим и тези от ТВ. Помните ли мелодийките - на мъжО майка му, гадния му приятел, мойта най-добра приятелка му звъни. Естествено, за да организират парти-изненада за рождения ми ден.
Моите деца редовно ми се смеят като запее нещо и аз почвам да търся. А то било от ТВ. Крайно немузикална съм.

# 1
  • Мнения: 448
Два телевизора,един компютър,един домашен телефон и пет мобилни телефона.И на мен ми се смеят като търся кое точно звъни. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Два телевизора, три мобилни телефона, два стационарни...а и микровълновата като записука...доста неща звънят. Но не им бъркам мелодиите Flutter

# 3
  • Мнения: 3 521
1 телевиzор
1 компЮтър
8 телефона(2 домашни слушалки, останалото ГСМта) Embarassed.
Вечер zвъни само домашният телефон и 2 от мобилните. Иzполzвам идиотски мелодии, zа да не скачам всеки път, когато прехвърляйки телевиzора се чуе мелодията на Кока Кола, Харибо или Джеймс Бонд Whistling.

# 4
  • Мнения: 5 370
Абе не знам за вас, обаче на мене най-големият ми кошмар е като завие сутрин яйцеварката-е луда ставам!!!
Направо умрял да си-от гроба ще станеш. #Crazy #Cussing out
А моят мъж като по случайност почти винаги в този момент е я в тоалетна, я в баня.
П.С. Иначе стационарни телефони има 3-по един във всяка стая, уж да се чуват, и пак имам пропуснати обаждания.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Три телевизора, компютър, четири мобилни телефона, 6/шест Shocked/ детски. Поне стационарният го стиснахме за гушата и го изключихме.
Моят личен мобилен ме вика с Василениното "Мамо, мамо" и не мога да го объркам, но служебният ми звъни същото като мъжовия и само се шашкаме. Крайно време е единият да отстъпи. Не аз Mr. Green

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
комп., 2тв, стационарен, 2гсм, няколко детски и колкото в момента се намират в къщи заради работата на мъжа ми! един имаше много гадна аларма за сутрешно будене в 5,идваше ми да го тръшна!
не си слагайте мелодии, сложете си дълбок кадифен мъжки глас да ви казва:"госпожо, търсят ви!"доста неща са нон стоп пуснати при нас, но  на мене не ми пре4ат и няма как да се объркаме, всеки си знае  музиката!оби4ам да ме будят даже нощем, ако ще ми казват колко.....

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:37 от marsy

# 7
  • Мнения: 4 665
2 телевизора, 1 домашен и 5 мобилни телефона.

# 8
  • Мнения: 179
4 телевизора, 2 компа, 7 GSM, 2 стационара (1 подвижна слушалка),
микровеле и още 12 ел. игри, от рода на тетрис и SEGA...обре, че Дядо Божи ме е дарил
с "полифоничен" слух! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
три телевизора
компютър
2 стационарни телефона
4 мобилни
4 аудио-свирещи неща без слушалки
пиано
всичко пищи различно
разпознавам ги
изненадва ме само Габриела с нейните телефони-играчки: все забравям за тях и се шашкам от непознатото звънене.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
1 телевизор, 1 компютър, 3 мобилни, 1 дом. телефон, 1 радио

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
3 телефона
телевизор
ПК
звънеца на вратата
петел на двора
камбани в ушите

За заглавието - не е ли статистика това?

# 12
  • Мнения: 920

За заглавието - не е ли статистика това?

Заклевам се, че не е. Но имам на ума си другя тема.

# 13
  • Мнения: 179

За заглавието - не е ли статистика това?

Заклевам се, че не е. Но имам на ума си другя тема.


Ам чи, дай я де! Hug

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пускай, тъкмо сме загряли Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт