Притеснена съм, а педиатърката каза че е нормално.

  • 1 780
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Момичета притеснена съм.  На бебо акото сутринта беше слуузесто и имаше като конец кървава нишка, вчера  ака   рядко като водичка. Много съм притеснена. Изцяло на кърма сме, давам му понякога водичка.
Обадих се на педиатърката и тя ми обясни, че е нормално и бебетата често правят такива неща до 4-5 месец (ние сме на 2 и половина) когато са на кърма. Било свързана нещо с киселинността на кърмата и да го проследим следващите дни. Ох аз доста се притеснявам, моля кажете дали знаете нещо по въпроса. Случвало ли ви се е?

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:51 от Аpv

# 1
  • Мнения: 5 228
Ако има кръв и слуз, не смятам, че е нормално. По-добре се консултирай и с друг лекар, още повече, че има разстройство. малките бебета бързо се обезводняват, така че това трябва де се проследи. Дано всичко да е наред, но все пак за твое успокоение е добре да бъде прегледано детето.

# 2
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ако има кръв и слуз, не смятам, че е нормално. По-добре се консултирай и с друг лекар, още повече, че има разстройство. малките бебета бързо се обезводняват, така че това трябва де се проследи. Дано всичко да е наред, но все пак за твое успокоение е добре да бъде прегледано детето.

И аз мисля, че е по-добре да потърсиш второ мнение!

# 3
  • Мнения: 601
Кървавата нишка може и да е от спукан кръвоносен съд около ануса.
А другото да не е от нещо, което си яла? Щом е изцяло на кърма.
Но и аз бих те посъветвала да отидеш при още един педиатър.

# 4
  • Мнения: 447
Второ мнение и за мен е най-добро решение. На тази възраст и ние бяхме изцяло на кърма, но такова нещо не е имало. Потърси друг педиатър.

# 5
  • Мнения: 1 877
И ние сме имали слузесто ако,но при наличието на кръв мисля,че трябва да се прегледа обстойно.

# 6
  • Мнения: 867
Абсолютно не е нормално. Веднага се консулирай с друг лекар. Може би от храна, която ти си яла. Спомни си какво? Това което ми идва на ум е АБКМ. Точно такива са симптомите. Консумираш ли прясно мляко напоследък?
Това са само предположения, но за да си спокойна просто потърси второ мнение.

# 7
  • Мнения: 1 273
Ами вчера ядох едни кюфтета, които не бяха много хубави май.Купих ги от магазина готови. Иначе прясно мляко си слагам само в кафето, но пия кисело веднъж на ден по една кофичка.
Каде да прочета за АБКМ, какви са симптомите?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 162
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80675.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=65143.0

Дано си се притеснявала напразно:pray:

# 9
  • Мнения: 11 607
Потърси и друго мнение на лекар... И дано притесненията да са напразно!

# 10
  • Мнения: 4 447
Момичета притеснена съм.  На бебо акото сутринта беше слуузесто и имаше като конец кървава нишка, вчера  ака   рядко като водичка. Много съм притеснена. Изцяло на кърма сме, давам му понякога водичка.
Обадих се на педиатърката и тя ми обясни, че е нормално и бебетата често правят такива неща до 4-5 месец (ние сме на 2 и половина) когато са на кърма. Било свързана нещо с киселинността на кърмата и да го проследим следващите дни. Ох аз доста се притеснявам, моля кажете дали знаете нещо по въпроса. Случвало ли ви се е?

Веднага потърси друго мнение, как ще е нормално?Ама такива педиатърки са за бой!  #Crazy newsm78

# 11
  • Мнения: 990
И аз смятам ,че още едно лекарско мнение няма да е излишно. Надявам се всичко да е наред  Praynig

# 12
Ne v nikakav slu4ai tova ne e normalno( znam go ot opit za galost) Zadalgitelno potarsi drugo mnenie!!!

# 13
  • Мнения: 888
да е рядко акото според мен е нормално при кърмено бебе на 2 месеца /и ние сме така/, но кървава нишка не смятам...посъветвай се с друг специалист!дано си се притеснявала напразно, но по- добре да е така, отколкото нищо да не се направи  ...

# 14
  • Мнения: 649
Попитай друг лекар!!!! Дано няма нищо сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт