Отзиви за марка VOLTEL ако някой я ползва.

  • 8 222
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета и момчета, знаете ли нещо за тази марка електроуреди? Искам да купя една готварска печка за подарък и видях, че сега има промоция на печка от тази марка в комплект с абсорбатор на много приемлива цена. Не искам обаче да се прекарам и затова търся мнение от вас. Стават ли за нещо изобщо тези уреди?

# 1
  • Мнения: 1 632
Моята готварска печка е такава.Имам я от 2 години и съм доволна за сега!

# 2
  • Мнения: 479
Лятото купихме за майка ми готв. печка - от Метро.  Не си спомням точно цената /върти ми се нещо 130, но не съм сигурна/, но беше супер изгодна и за тази цена, че и до 200лв. в другите магазини продаваха големи боклуци , дето им се затварят накриво или с луфт вратите на фурната.
На тази волтел-ка вратата и е от двойно стъкло, с мн. добри уплътнения, а котлоните и са супер бързи. Има си и таймер4е - Много сме доволни - само снимка не мога да пратя, че сега съм в София.
А тук, в квартирата си бяхме взели миналата година немска Кьортинг - пак 2 котлона с фурна и по-скъпа - повреди се преди 1 месец.

Сещам се, че като купувахме Волтел-ката, консултанта каза "това са ни най-хубавите печки!"
тъй, че според мен няма да се прекараш!
А, виждала съм и хладилници волтел. Фирмата е или украинска, или чешка или....всъщност.....може и да греша и за двете - не помня.

# 3
  • Мнения: 1 893
Майка ми има такава от три години. Фурната е супер, ел.котлоните също, само големият газов котлон не е достатъчно силен.

# 4
  • Мнения: 4 068
Благодарско момичета! Утре отивам да я купувам тогава без въобще да се чудя. Майка ми ще остане доволна от изненадата.

Общи условия

Активация на акаунт