Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Перник

Помогнете!Не мога да си свалям от интернет нищо.Кажете ми някои сайтове за безплатно сваляне,но без да трябва регистрация по възможност,защото като се регистрирам - пак не става.
Знам,че в www.arena.bg някой трябва да те покани,за да ти приемат регистрацията(Има ли кой да ме покани   Praynig  ).
Цитирай

София

зЗа Арената не трябва покана   Сега  с  тегленето е доста сложно     Повечето от сайтовете са спряни   - нещо са ги подгонили!
Цитирай

in my dreams

Помогнете!Не мога да си свалям от интернет нищо.Кажете ми някои сайтове за безплатно сваляне,но без да трябва регистрация по възможност,защото като се регистрирам - пак не става.
Знам,че в www.arena.bg някой трябва да те покани,за да ти приемат регистрацията(Има ли кой да ме покани   Praynig  ).

Мога да ти дам и 50 сайта за сваляне, но в момента работата е много напечена newsm17и повечето са затворени! smile3511Може и да ги закрият newsm45
Цитирай

Варна

Няма да сваляш. Удариха им чертата. Ще сваляш само мъже.  Peace
Цитирай

in my dreams

Когато свърши ,чалгата  newsm08 тогава ще свърши и пиратството smile3521
Цитирай

in my dreams

Пиратство? Къде виждаш ти пиратство, колега? След като е признато като напълно легален начин за обмен на информация по целия свят, освен в нашата мила родина (и скапана държава), кое му е нелегалното? Стига с тия платени глупости, които дрънкат по телевизии като bTV... Не че телевизиите са по-назад, след като в момента повече се гледат скъпи и хубави сериали, теглени от нета пред боклуците, които излъчват. Да на говоря за онези абсолютно траги-комични "реклами" с голите артисти, които въртяха - все едно съм отишъл да му крада скулптурата или картината от музея, смях! Какво пиратство, ние в кой век сме?!

Изводът за мен е, че  това е "анти-пиратска кампания" провеждана и изцяло прокарана с пари от фирми като Pulsar, които ви принуждават да пазарувате от тях поради слабия пазар у нас. Откъде-накъде?! Щом в САЩ и Япония с техния стандарт имат право на торенти, защо аз ще давам 1/4 от работна заплата за потенциално скапан софтуер? И то с ненормалната надценка, която подобни фирми лепват.

Не, мерси, не искам никой да ме принуждава какво, кога и колко да купувам. Какво има на моя компютър си е моя работа, понеже е частна собственост. А понеже торентите са обмен между пиъри държавата се бърка в частна собственост, или по-точно в личния ни (ви) живот. ГДБОП хубава олицетворяват родната "демокрация", подплатена с парите на поредния заинтересуван...

Аз лично заставам твърдо зад Arena и останалите ни тракери, които впрочем не са на територията на България. И се надявам, ако успеят да ги затворят хората най-накрая да се усетят какво са загубили - част от правата, които имат гражданите на цивилизования свят. Не опира само до жизнен стандарт, въпреки че ми е чудно защо дори в страни, където могат да си позволят всички от магазин пак теглят? За мен поне е принцип. И мисля да го покажа на протеста.
Цитирай

София

много добре казано  Поци  #2gunfireда им се незнае що не подгонят джебчиите, дилърите, педофилите и т.н. гадове, ами се хвалят наляво надясно с арести на образовани, технически грамотни и интелигентни хора, които са актуални и в крак със световните тенденции #Cussing out, за разлика от псевдоинтелектуалците ни
Цитирай

на крилото на самолета

хех , мое да започне с мен (примерно)  Praynig
Цитирай

Перник

хех , мое да започне с мен (примерно)  Praynig
Добре,ще го имам впредвид.  Crazy
Благодаря за информацията,но бихте ли ми казали все пак някои сайтове за филми,музика или игри,защото знам малко.    bouquet
Цитирай

на крилото на самолета

имаш ли "бит комет"? Ако го имаш - пусни го да търси торенти и ше ти се завие свят даже...
Ся ш мъ сваляш ли вече или да  си лягам?! Wink
Цитирай

някъде там ...

Ще теглиш от чужди тракери, повечето обаче изизискват покани но острова ( http://thepiratebay.orgнапример не, теглиш си и без регистрация. Може още най малко 100 адреса да ти дам но само с един сърч в гуугъл сама ще ги откриеш Smile

Все още обаче има и български които май няма да затворят по ред причини  Mr. Green
Ето едно цитатче

Цитат
Любопитно, кога ли някой ще се сети, че докато ГДБОП гонят всички тракери, сайтът www.find-bg.com си функционира с не само с тракер, и с http каталог!?!(справка:
http://search.find-bg.com/search/index.php )
А може и никой да не се сети. Не казвам, че има някаква връзка, все пак е нелепо да се говори за конспирации, така че не може да не е случайно, че
find-bg е собственост на Пауърнет. Пауърнет е собственст на Жоро. Жоро е от Банкя. Кмета е от Банкя. Жоро беше в предизборния щаб на кмета, преди да стане кмет. Кмета стана кмет. Пауърнет окабели и доставя интернет в мола на Стамблоийски. замунда, арена и другите тракери са разчекнати. на find-bg работи не само тракера, но и файловия http сървър с каталог и търсачка…

Още нещо Smile

Цитат
Ще цитирам Станислава Армутлиева от Анимато Мюзик относно организациите и хората, които хостват torrent tracker-и. Според нея (а и според интервютата на Явор Колев) те "...са съучастници в престъплението по разпространение на пиратско съдържание и по този начин нарушават закона за авторско право."

Наясно ли са тези хора, че по същата логика държавата ни трябва да спре и осъди Google, защото като напише човек в тази най-популярна търсачка:
intitle:index.of + mp3 + "madonna" -html -htm -php -asp -txt -pls
и погледне резултатите - излиза, че Google прави много по-голямото престъпление да предлага директни връзки към пиратско съдържание

Пробвайте да напишете удебеленото в гуугъл и ще разберете как се намира безпроблемно музика  Mr. Green
« Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 18:11 от oktavia »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.