Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

София

Моля за съвет!Правим ремонт в момента и ще си поръчваме кухня с вградени електроуреди.Та се чудя дали да си купя и съдомиялна?На мъжа му е все едно,нали не мие чинии,ама на мене не.Притеснява ме само това,че съм виждала само големи машини,а пък ние живеем само двамата.Та незнам колко време ще ни трябва,за да я напълним.И всъщност може ли да се пуска,без да е съвсем пълна?А ми се струва голямо улеснение...
Цитирай

При хората, които обичам

Аз имам съдомиялна от преди децата. Голяма. Има програма за изплакване - просто я пускам вечер и изплакнатите съдове чакат следващите. Не е проблем това, че не е пълна. Ако имате място, купете си голяма.
Цитирай

София

Хич не се чуди - купувай!  newsm10 Ние в къщи сме трима и я пускам всеки ден. Спестява ми доста време и усилия. Има различни размери. Ако не се лъжа най-големите са за 8 комплекта, нашата е от средните - за 6 комплекта, а има и по-малки. По принцип може да се пуска и когато не е пълна. Нашата за целта има съкратена програма.
Цитирай

София

Аз имам съдомиялна за 12 комплекта, двама сме, но я пускам през ден.

Тази машина е невероятно удобство, наистина не се замисляй !  Peace
Цитирай

София

Ние имаме голяма за 12 к-та,колкото шкаф е-60 см,вградена.Много удобно нещо,но и аз не я пускам всеки ден,за 2 чинии примерно не си заслужава.Но когато готвя и правя дори един десерт се пълни с по-едри съдове-тенджери,тигани,тави...Е тогава ми е направо кеф,че имаме съдомиялна!Да не говорим за гостите-вместо да седя един час на мивката след тях-нареждам си всичко в съдомиялната и си лягам.Щом ще ти правят кухнята сега,по-добре е да е голяма-събира и много и малко.Иначе има и по-малки за вграждане-45 см. но не виждам как ще влезне тава+ тенджери примерно. Hug
Цитирай

там, където е сърцето

Изобщо не се замисляй - невероятно удобство е, особено ако мразиш да висиш на мивката.
Имам средна и сме двама, но успяваме да я напълним за ден-два.
Ако си бях взела от големите, щях да мога да мия и по-обемни съдове в нея, но и тази ми спестява доста труд.
Цитирай

Аз имам малка за 6 комплекта,електролукс,защото нямахме място за по-голяма.Ако питаш мен купи си голяма.А иначе е страшна помощница.Купувай и не мисли. 1dishes
Цитирай

От 7г. имам, ще се родиш , изобщо не го мисли  Peace
Цитирай

Germany

Хич не се zамисляй, Ще се иzненадаШ колко много съдове се събират zа ден_два. Wink
Ние сме трима и я пускаме средно преz ден, преz уикенда_ всеки ден. Да ми е жива и zдрава Smile
Може да се пуска и полупраzна раzбира се, но това пък не е особено икономично Wink

При всички положения обаче си вzемете някоя с нормална големина (т.е. голяма), zаЩото малките не са много практични ми се струва....
Цитирай

София /Абсурдистан

Моята е за 9-10 комплекта, от средните, нямам място за голяма. Живеем 3-ма души и я пускам всяка вечер. Живота става по-лесен с нея  Smile, не се чуди изобщо, бързо я вземай  Smile Сама ще се изненадаш като видиш колко много съдове се събират за един ден. Особено след готвене, а също и след гости. Слагам вътре всичко, никакво слугинарство до мивката, кеф Smile
Цитирай

Моята е от големите - пускам я веднъж на 2 дни.

Изключително улеснение и облекчение в домакинството!!! Peace
Цитирай

E-CLM & CH-VD

И ние сме само двама, но имаме миялна за 12 комплекта Rolling Eyes Пускаме я на всеки 2 дни. Удобство си е. А и не се знае кога ще станете повече и ще имаш по-голяма нужда от нея  Laughing
Така, че смело! Не се колебай Mr. Green
Цитирай

Раднево

вземай една голяма и не му мисли  smile3521 . голямо удобство е . ние сме 4 , но децата като са на  село и останем двамата я пускам веднъж на 2 дни
Цитирай

София

Купувай 45 см или 60 см. Малките не мият добре. Имала съм дълги години малка. Сега съм с голяма и видях разликата. Невероятно удобство са - особенно, ако имаш навик да цапаш много съдове.
Цитирай

София

Въобще не се замисляй! Преди 2 години, когато една моя приятелка си правеше кухнята, й казах същото, но тя - не, та не, не ща миялна, за кво ми е - все мога да измия една чиния и две чаши. Сега, откакто живее вече с мъж, започна да готви, да прави десерти, да кани гости и следователно да виси по 1 час на мивката, й дойде акълът, ама няма мястоооо Twisted Evil
Ще си разбива цялата кухня, за да си направи място за миялна. Така е, като не ме слуша Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора