Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13

  • 23 053
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 210
Sajaliavam momi4eta no niamam kredor.
 Sega da vi kaja novini i ot men. Dnes hodih na ultrasaund i mi kazaha 4e ste imame mom4ence.A az se bqh naglasila za  oste edno momi4ence,no da e jivo i zdravo kakto se kazva.
E tova e ot men za sega.4estito na P4eli4ka za beb4eto smile3525

# 271
  • Мнения: 33
p4eli4ka  да сте живи и здрави ! newsm51Малката принцеска да расте много щастлива и обичана!!!
 Hug Praynig Hug
 
Chrisimommy моите най-сърдечни съболезнования!

# 272
  • Мнения: 369
Здравейте момичета!

 Не бях влизала във форума 2 дена.

Крисимам, много ми е мъчно за теб и болката, която чувстваш в момента. 9 април беше рожденната дата на моят баща, който също така внезапно почина от инфаркт на 44 год. Мога да разбера болката и чувството за безпомощност и желанието да върнеш за малко времето назад, за да кажеш неизказаното .... Бъди силна.  Hug Времето лекува, колкото и банално да звучи това в този момент.

 Вече бях писала в друга тема във форума, но аз не харесвам Великден като празник.   Tired И аз имам чувството, че все неприятни работи се случват около този празник.  Tired

# 273
  • Мнения: 676
Ани, приеми моите най-дълбоки съболезнования! Мир на душата му! Бъди силна и запази най-хубавите спомени в сърцето си.

# 274
  • Мнения: 676
П4ели4ка не намаляй Т. 25-26 градуса не е зле. Когато Раян се роди живеехме в блок и апартаментите нямаха регулатор за парното Т. беше 30 градуса и на моненти не се издържаше, държах Раян леко обле4ен и 4есто бос. Мисълта ми е, 4е топлото не му се отрази с нищо. Затова си мисля, 4е 25-26 градуса е нормална Т. аз и сега си подаржам такава вкъщи е винаги около 25. и аз съм като теб все ми е студено.

# 275
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Пчеличка, възможно е да вдигаш температура от препълнени гърди. При мен това беше причината след първото раждане - бях като млекоцентрала. След второто раждане обаче си ми беше постоянно студено вечер, стане ли 6 часа и почваха да ми тракат зъбите. И аз смятам, че ако държиш малката госпожица леко облечена, 25 градуса са си добре.
Кивито, честита новина! Тъй, тъй, че нещо дамите много станаха Grinning

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 06:27 от Sneji

# 276
  • Мнения: 327
Вече втори ден започвам да пиша и нямам сили да довърша постинга.

Ани,
Съжалявам за загубата ти и те прегръщам .  Hug
Преди повече от година и половина почина майка и знам как се чувстваш в момента. Аз все още не  мога да се примиря със загубата и да престана да обвинявам съдбата, че ми отне най-скъпия за мен човек. В следващият момент си казвам, че трябва да продължа заради дъщеря си - сега тя е по-важна от всяка моя болка и сълза. А доста често си припомням и думите на една моя приятелка: * Ти не си сама. Тя ще те наблюдава  от небето и ще бди над теб.*

Ние правихме панахиди (така мисля,че се казваше за 6 месеца и за 1 година, всъщност не съм сигурна за термина) и в двете църкви. 6те месеца бяха в църквата в Иист Йорк и беше в неделя след службата. За 1 година ходихме в Брамптън. Мая се беше родила и аз предпочетох да е в съботен ден, за да сме сами в църквата.

# 277
  • Мнения: 7 430
Крисимами, съжалявам за случилото се  Cry Cry Cry и приеми моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose


 ....Това беше и една от основните причини да се върна да живея в България, за да съм близо до него. Cry

Peace...това бе една от причините и ние да се върнем - и аз погребах по този начин двама от най-любимите ми хора и не исках повече това да се случи smile3518

Мир на праха му и вярвай, че е отишъл на едно по-хубаво и добро място  newsm17 където един ден всички ще отидем.

# 278
  • Canada
  • Мнения: 272
kivito - Честита ти синя новина и от мен! Hug Права е Sneji, че дамите много станаха Laughing
p4eli4ka - дано се оправиш по-бързо Praynig И аз съм чувала, че от препълване на гърдите с кърма се вдига температура.

# 279
  • Мнения: 74
Ани приеми моите наи-искрени съболезнования да почива в мир милия ти татко знам,че мъката ти е голяма в този тежък момент прегръщам те силно Hug и бъди силна
пчеличка да ви е жива и здрава дъщеричката(наистина хубаво име сте избрали)

# 280
  • Мнения: 274
Пчеличка, може наистина  както е писала Снежи , високата ти температура да е от задържането на кърмата. В началото бебчето е малко и изсуква по малко количество кърма и е необходимо да се изцежда другото количество ,защото когато се задържи се получава този проблем с високата температура и втрисането и ако не се изцеди се задълбочава. Може да не си настинала а да е от това и като се има предвид ,че сега организмът ти е малко изтощен след раждането и са ти понамалели защитните сили,затова се чувстваш така като болна. използваи всички възмижности за почивка и възстановяване и спи винаги когато спи малката Флоранс, така ще се възстановиш по лесно и бързо. Повечето от нас са минали по този път, желая ти бързо възстановяване.

# 281
  • Мнения: 319
Благодаря ви за пожеланията и съветите Hug
Днес съм по-добре. Явно съм настинала или съм лепнала вирус, докато бях в болницата. Гърдите ми не са препълнени, малката лакомница добре ги изцежда, досега само веднъж усетих едната гърда да е малко твърда от външна страна, но след поредното кърмене всичко се нормализира. Това е засега от мен. Нашите пристигнаха вчера от Бг и определено днес свършихме доста неща из къщи, сама нямаше да успея Peace

# 282
  • Мнения: 198
п4ели4ка,поздравления за най-големия дар в живота на една жена!
Т може да се вдига поради хиляди при4ини
съветвам те-бягай на лекар+ гинеколог!

от ли4ен опит -след раждане с Т и треска и потене... не искам да си спомням
пиши на ли4ни ако искаш пове4е инфо

на вси4ки мами -  поздрави и пове4е усмивки
 Laughing

# 283
  • Мнения: 274
Пчеличка хубаво е това,че го нямаш този проблем с кърменето. Ех, друго е сега когато имаш помощници).
Весели и спокойни дни ти желая при отглеждането на малката Флоранс.
Поздрави

# 284
  • Мнения: 4
Здравейте на всички!
Другия месец ни предстой пътуване към Ванкувър.Имаме дъщеричка, която е на годинка и почти пет месеца.Мног още съм Ви благодаарна, ао ми предоставите полезно инфо за дечицата там-как са организирани нещата със записването за личен лекар, по отношение на храната как седят нещата, има ли въможност за сбирки с други мами българки Simple Smile.

Ще ви бъда безкрайно благодарна!
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт