Имате право да знаете

  • 2 120
  • 26
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.biozonabg.com/news_04_04.htm

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.bgradio.net/news/story/3321/

# 2
  • Мнения: 208
Уф, направо се ядосвам като почна да чета как най-скъпите марки са с най-много канцерогенни продукти - експериментират с нас Close Не искам да се мажа с отрови, но с какво да заменя кремовете за лице и тяло? Защото  от боядисването мога да се откажа, почистването на лицето може да стане с хума или тоалетни трици, и т.н. Но с какво да си мажа най-вече лицето за да имам добре овлажнена кожа, която да не лъщи? Трябва май да уча второ висше - химия за да мога да се предпазя от отровната козметика  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 959
Наистина интересно,но и без тях не можем за жалост

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
мда. бях пускала тема тук-струва ли си да си даваме парите за неща, които така или иначе не работят. хайде, някой да ми каже крем, заличил бръчките със 70% Rolling Eyes алтернативата са може би продукти като Талодерма  Peace

# 5
  • Мнения: 224
мда. бях пускала тема тук-струва ли си да си даваме парите за неща, които така или иначе не работят. хайде, някой да ми каже крем, заличил бръчките със 70% Rolling Eyes алтернативата са може би продукти като Талодерма  Peace

Проблемът е, че и в техните продукти има парабeни, а
Парабените са химически консерванти, които имат естрогеноподобно действие и разстройват хормоналния баланс. Доказано е, че ксеноестрогените увеличават риска от рак на гърдата.

Не зная. Аз също използвам техни продукти и съм доволна. Но доколко може да бъде качествена една козметика при такава цена - не се ли използват много евтини и не дотам качествени съставки? Това не е присъда, а просто въпрос...

# 6
  • Мнения: 2 673
Благодаря за инфото!
Струва ми се обаче, че по-канцерогенни са храните, въздуха и въобще средата в която живеем, стреса на работното място, на улицата в семейството...
Козметиката е последното нещо, с което ще се разделя...

# 7
  • Мнения: 844
Пълна съм с козметика особенно на AVON  и ................ абе какво да се прави даже и храната е вече такава, и всичко останало........ изобщо целия свят е побъркан. Ужас!

# 8
  • Мнения: 4 053
Наистина интересно,но и без тях не можем за жалост

да,за жалост  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 897
Наистина интересно,но и без тях не можем за жалост

да,за жалост  Rolling Eyes

Не можем... Tired

# 10
  • Мнения: 1 069
Кофти! Ама няма как! Cry

# 11
  • Мнения: 811
Много гадно  Confused
Добре де, на нас какво ни остава тогава - да се мием с домашен сапун и да си бъркаме домашни кремчета  Rolling Eyes  Sick И да разчитаме на естествената си хубост докато е младост - после ... на 40г ще сме сбабичосани и с побелели коси ... но пък може би здрави  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 069
Имам една леля, която се мие само с трици и се маже само със свинска мас. Не пие и не пуши. Когато бях ученичка и се движехме заедно, хората ни вземаха за сестри, а разликата ни е 30год.
Но ние сме друго поколение.....

# 13
  • Мнения: 6 958
Много гадно  Confused
Добре де, на нас какво ни остава тогава - да се мием с домашен сапун и да си бъркаме домашни кремчета  Rolling Eyes  Sick И да разчитаме на естествената си хубост докато е младост - после ... на 40г ще сме сбабичосани и с побелели коси ... но пък може би здрави  Thinking


 Tired Tired Tired Уви, може би...  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 164
Наистина интересно,но и без тях не можем за жалост
И аз така мисля.Без козметика не може. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт