Лунна диета - 19.03, 04:42ч - записвания молиммммм

  • 3 529
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте и от мен!
И аз днес съм на линия.
Стискам палци на всички,да устискаме до края.
Аз съм на вода и 2кафета вече.Много ми е нервно и дано напрежението не ме изкуши към похапване Praynig.
Доскоро

# 61
  • Мнения: 1 339
Пийте фрешове, не се притеснявайте  Grinning

# 62
  • Мнения: 664
записвам се и аз и без това нещо нямам апетит

# 63
  • Мнения: X
Здрасти, здрасти! Party
Запис!:twisted:
Досега минах с едно горчиво кафе, но мнооого ми се яде.  #Cussing out Днес ми е почивен и все към хладилника ме тегли, но ще бъда силна.  Peace

Ще ги ошушкам до един тия гадни килограми.  Crazy

Днес дори си отбелязах лунуванията на настолния си календар, че напоследък много удобно забравям датите.  Blush

# 64
  • Мнения: 6 958
Чакам да стане 4.42 и си лягам  Joy hahaha Joy

Успех на всички   bouquet

Дочаках утрото както казах и тогава си легнах  Joy hahaha Joy

До тук кафета и вода вода вода...  Peace

Успех на всички, утре на отчета само минуси  Peace

# 65
  • Мнения: 117
Привет и от мен момичета  Hug,
записвам се и аз. Изпих 2 чашки сок и 2 кафета досега.... Да видим до утре
Успех  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Засега съм на кафета, но няма да докладвам за резултати, щото ме е страх да се кача на кантара.
Достаъчно ми беше това, което видях вчера Mr. Green
Само ми липсва някаква депресия да си докарам с тез кила.Край - няма да ги отчитам Naughty

# 67
  • Мнения: 170
Аз се изложих - на обяд хапнах една салатка. От сутринта съм на крак - кардио тренировка след това изчистих цялата къща  и нещо ми пречерня от глад. На по-сериозните от мен - успех!

# 68
  • София
  • Мнения: 550
Аз вече съм на следобедното кайвенце и съм на почти 3л вода, което си е постижение. Да уточнявам ли, че съм дежурна в 00 през половин час  Joy

# 69
  • Мнения: 1 130
Аз вече съм на следобедното кайвенце и съм на почти 3л вода, което си е постижение. Да уточнявам ли, че съм дежурна в 00 през половин час  Joy
Нема нужда от уточнения - и аз съм там  Mr. Green  Joy Joy Joy Хем съм "само" на 2.100 литра течности /вода и чай/  Peace

# 70
  • Мнения: 1 120
Привет и от мен. Да се запиша и аз в групата на лунатичките. Сега изпих 2-рото кафе за днес , пия и вода от време на време. Глад не чувствам. Вечерта, когато ми е най-трудно ще изпия един фреш от портокали.
Успех на всички ! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 120
на 2 кафета и много вода съм.не изпитван никакъв глад,дано не изпитам и лакомия-тогава е опасно

# 72
  • Мнения: 660
За сега удържам фронта - 1 кафе и 1 чай. Но определено съм гладна.  Sick  Ще видим дали ще устискам.

# 73
  • Мнения: 685
Две чаши сок портокал от 250мл.
1 кафенце мъничко
около 500 мл. водица

и главоболие  Sick

# 74
  • у нас
  • Мнения: 443
гладна съм и се Praynigда не се предам

Общи условия

Активация на акаунт