Кървене преди термина

  • 3 610
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Момичета, моля помогнете ми, токущо отидох до тоалета и установих, че кървя.Термина ми е след 5 дена. Какво означава това ? Падна едно по-голямо кърваво петно, може ли да е тапата ? Но има и още кръв. Какво да правя ? Случвало ли ви се е ?

# 1
  • Мнения: 2 663
Темата не е за тук, но....обади се на гинеколога си обезателно

# 2
  • Мнения: 5 279
При мен така беше няколко часа преди раждане. Успех  Hug!

# 3
  • Мнения: 6 461
Задължително се обади на гинеколога си .

# 4
  • Мнения: 6 164
Направо отивай, само с обаждане не става, трябва преглед.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
консултирай се с гинеколога си, възможно по-бързо

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
консултирай се с гинеколога си, възможно по-бързо
Peace Peace Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 389
Отивай направо с багажа.За такова кървене ме приеха в болницата и родих след 3 дни.Успех!

# 8
  • Мнения: 617
Направо отивай, само с обаждане не става, трябва преглед.



newsm10

# 9
  • Мнения: 4 381
да не те плаша ама искай да погледнат за отлепена плацента МНОГО е опасно и за теб и за бебо!

# 10
  • Мнения: 294
сигурно е тапата, а това незначи непременно ,че раждаш. може да минат и няколко дни докато родиш. за всеки случай иди на лекар да си спокойна. и леко раждане!!

# 11
  • Мнения: 541
сигурно е тапата, а това незначи непременно ,че раждаш. може да минат и няколко дни докато родиш. за всеки случай иди на лекар да си спокойна. и леко раждане!!
  Peace
Aз бях по същия начин, няколко дни преди да родя ми падна тапата, обади се на гинеколога за да си по сигурна и спокойна.

# 12
  • Мнения: 14 133
сигурно е тапата, а това незначи непременно ,че раждаш. може да минат и няколко дни докато родиш. за всеки случай иди на лекар да си спокойна. и леко раждане!!

# 13
  • София
  • Мнения: 44 017
Сиси - ако става въпрос за ярко-челвена кръв отивай в най-близкото родилно, по най-бързия начин.
Тапата е кафеникава и слузеста. Тогава не е за притеснение.

Темата е от вчера...стискам палци всичко да е наред - и мамата да има едно леко и безпроблемно раждане и бебчето да е здраво и прекрасно Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 553
Ух, дано е тапата и всичко да е наред! Стискаме палци  Praynig и чакаме хубави новини  Hug

# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Чакаме новини за ново бебче! Дано мамата е в болницата...

# 16
  • Мнения: 953
При мен беше така като ми падна тапата - 6 дена преди термина. Може ако си била на  преглед предния ден също да прокървиш.
Според мен ще раждаж  Heart Eyes
Успех и да се похвалиш  Hug

# 17
  • Мнения: 819
при мен се случи и изчакахме 2 дни,родих на третия със секцио.Тапата е,смятам.

Общи условия

Активация на акаунт