плетен кош за прането

  • 11 627
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 529
Много искам да си намеря два плетени коша - един за мръсните дрехи на бебето, един за нашите. Сега използвам пластмасови, но отдавна си мечтая за плетени от някякви пръчки.
Много ще съм ви благодарна, ако ми кажете къде да търся!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
а ми аз не съм виждала,но не съм и търсила.понеже разпитвам за други плетени аксесоари ми казаха в магазин за мебели от ратан да търся.

# 2
  • Мнения: 1 517
В Мебелната къща в люлин на 2 етаж е пълно с плетени кошове

# 3
  • София
  • Мнения: 3 626
Честно казано не са много удобни. Като бръкнеш да вадиш дрехите те се закачат по стените, и освен това си дереш ръцете. Но ако толкова много ти се иска ти препоръчвам да си ушиеш платнени торби, които да поставиш вътре.

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз съм виждала цигани, които разнасят такива кошове и ги продават по улиците - не се шегувам.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 375
В магазините на Бамбукита ги има. Съгласна съм, че не са на-удобното нещо, обаче.

# 6
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Плетени, дето могат да се сгъват ли? Има такива в магазините за 1 лев има по-малки и по-големи. Явна аса е писала за някакви други, защото на тези няма как да се издереш или да се закачат дрехите по стените  Rolling Eyes . Сигурно и по пазарите ги има. Ние използваме един такъв за мръсните дрехи на бебока, да са отделно от нашите и още един по-малък за част от играчките му. На нас са ни много удобни.

# 7
  • София
  • Мнения: 591
На пазара Кирков по средата цигани имат сергия,и продават какви ли не плетени неща,включително и кошове.И на ул.Екзарх Йосиф близо до халите има мебелен магазин,в който продават и плетени стоки.И там има кошове. Grinning

# 8
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Опс,  Embarassed  Embarassed  Embarassed , не бях прочела, че търсиш плетени от пръчки. Виждала съм на пазара Кирков, на самия пазар има цигани, които продават, също така има и магазин за такива неща зад сергиите от страната на плодовете и зеленчуците.

# 9
  • Мнения: 3 777
Мисля че на бул. Стамболийски има магазини за мебели от ракита и там има трябва да има такива кошове.

# 10
Аз направих грешката да си купя такъв и сега го ползвам за торбички. Накъса ми сума ти дрехи а да не говорим колко пуловера окипази...... Сега съм с пластмасов и не го сменям за никакъв друг.

# 11
  • Мнения: 920
А и ако го държиш в банята мухлясва.

# 12
  • Мнения: 948
Цитат на: karla
В Мебелната къща в люлин на 2 етаж е пълно с плетени кошове


Наистина там има най- голям избор на модели, а и са по- добре лакирани от тези по пазарите.
Ние имаме такава масичка и не е истина как къса и дере...не е много удачно за прането ми се струва Thinking  Освен, ако не ушиеш някаква торба, която да се сложи вътре. За играчките на детенце също не ми се вижда добре, защото пък ще му се забиват трески по ръчичките. Confused

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 694
Моя е с плат отвътре като торба и не ми къса дрехите. подарък ми е не знам от къде  е купен, но да знаете че има  такива. държа го в спалнята и там слагам мръсните дрехи на бебо. А в банята и според мен ще мухляса.

# 14
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Цитат на: asa
Честно казано не са много удобни. Като бръкнеш да вадиш дрехите те се закачат по стените, и освен това си дереш ръцете. Но ако толкова много ти се иска ти препоръчвам да си ушиеш платнени торби, които да поставиш вътре.


Съгласна съм! Аз преди имах такъв плетен, много го харесвах на дизайн, но честно казано сегашният ми пластмасов е по-практичен.

Общи условия

Активация на акаунт