Носите ли козметика в чантичката си!

  • 3 545
  • 117
  •   1
Отговори

Анкета

Носите ли козметика в чантичката си, когато излизате навън!

Опции:

  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много ми е интересно, аз по принцип не нося, но е чудя дали да променя това, рядко но ми се налага да коригирам нещо което съм опропастила поради една или др. причина, но не мога поради липса на козметика. Примерно очната линия.
Под думата козметика включвам всичко, сенки, червило, спирала, очна линия, молив, фонд-ютен, пудра, крем, парфюм и т.н...

# 1
  • Мнения: 1 120
това е основното,което нося  Mr. Green

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А какво точно носите? Защото в моята чанта преобладават детските пренадлежности.  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 8 505
Винаги си нося балсама за устни.А декоративна козметика не ползвам по принцип.

# 4
  • Мнения: 224
Да, винаги нося, дори и да не ми се налага да ги използвам. Винаги имам с мен - коректор, пудра, червило, с което съм през деня, молив за очи, ако съм се гримирала с него, понякога си взимам и спиралата. Знае ли човек какво ще ми потрябва Simple Smile ! Общо взето, нося неща, които може да ми потрябват, за да освежа грима, с който съм.

# 5
  • Мнения: 35 891
парфюм понякога, гланц или червило - винаги
ежедневието ми не предполага да нося други козметични неща Simple Smile

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Винаги си нося балсама за устни.А декоративна козметика не ползвам по принцип.

О вярно и аз си нося балсам нон-стоп, понеже от студеното устните ми се напукват, ако не им сложа балсам.

# 7
  • у нас
  • Мнения: 443
нося:червило,дезодирант и четка за коса

# 8
  • Мнения: 2 936
нося...
ако съм на разходка с детето-гримът ми е много лек...сенки,спирала,гланц и навън няма какво толкова да коригирам...тогава нося само гланца за устни!
но за дискотека,ресторанти и т.н. в чантата имам огледалце,парфюм,червило или гланц,руж,коректор!

# 9
  • Мнения: 565
По принцип нося само гланц, баласам за устни и бронзер или руж. Ако след работа ще излизам някъде направо от офиса може да си взема и другите гримове, но рядко.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гланц, парфюм или дезодорант и пудра винаги нося.

# 11
Аз винги нося в чантата си червило,молив за устни,гланц,сенки,спирала,фон дьо тен,парфюм............и разни други неща Flutter

# 12
  • Мнения: 27 524
Нося я, цялата козметична чантичка, с всичките й екстри. Но самата моя голяма кожена чанта нося на път или за дълго време. До магазина и до парка не ги нося  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 150
Да,винаги. Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт