Моля за съвет относно приспиването на ръце

  • 784
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
И аз не исках да свиквам моето момиченце да заспива на ръце, но тя беше много неспокойно бебче и само плачеше. Първите 3-4 месеца почти не сме използвали кошарата, спеше само в ръцете ми. После се научи да заспива като я люлея и което беше по-лошо - като й се приспи и започваше да плаче, за да я гушна и люлеейки я да си заспи. Почти се бях отчаяла, че някога ще се промени положението.
Беше около годинка, когато реших че повече не може да продължава така. Започнах да я извеждам преди времето за сън, за да може да походи и да се измори. Така малко развалихме режима и поразместихме часовете за спане, но като се приберем след разходката я слагах в кошарката с шишето с млякото и излизах от стаята. Заспиваше след няколко минути. Така остана люшкането само за вечерния сън. Сега (на 1г. и 6м. е) си заспива сама и вечерта, но пък свикна в стаята да няма никой и ние с мъжа ми чакаме в хола, докато заспи. 

# 16
  • Мнения: 164
Мами, само да споделя-стана ми смешно, защото от както писах във форума и малкият сякаш е усетил нещо и от снощи е един хрисим-не мога да го позная. И корем сякаш не го мъчи толкова. Ох дано да са намалели вече. Стискам си палци.

# 17
  • Мнения: 819
И ние бяхме тежка картинка-аз родих със секцио,ама това не пречеше на Ани да ревва всеки път,като я оставя.Танци до зори...тежко беше!

Общи условия

Активация на акаунт