Рицарки на бялото кантарче - 19.03.-25.03.

  • 29 237
  • 1 039
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Идва пролет. И после лято. А с него - разголени дрешки, загоряла плът и сласт. И ние искаме да будим възхищение в очите на околните. И ние искаме да сме стройни, красиви, жизнени и бодри. В името на тази обща цел, без да изключваме своите индивидуални цели, събираме отново нашите горди Рицарски редици. Каквото било - било. От днес, от тази секунда, насочваме волята, желанието си и подкрепата си към всяка едно от нас към изпълнението на всичко онова, описано по-долу в графата цел.
 Имаме си верен помощник:
 
Всеки сам решава колко често да застава очи в очи с него.
 Другото, което трябва да запомним е ВОДАТА - колкото повече, толкова по-добре:

Всеки според възможностите си трябва да



Това сме ние:


Евридика - начало: 97 кг.       сега: 67 кг. /-30 кг!/          60 кг.                             
                             бюст: 94 см     талия: 75 см         ханш: 101 см         бедро: 60 см

huffman   - начало 82 кг.         сега: 72 кг. /-10 кг!/           цел 60 кг.      ръст: 173 см
                                                     талия 82 см              ханш 102 см       бедро 58

little chaos - начало: 89 кг.     сега: 72 кг /-17 кг!/             цел: 59 кг.    ръст: 163 см   
                                                     талия - 76 см            ханш - 104 см     бедро - 63 см

Айя           - начало: 88 кг.       сега: 71 кг./-17 кг./            цел: 58 кг.    ръст: 152 см

tanita ko  - начало: 97 кг.        сега: 86 кг. /-11 кг!/           цел: 60 кг.    ръст: 169 см
                                                     талия: 85 см             ханш: 117 см         бедро: 70 см

mimmy      - начало: 85 кг.        сега: 66 кг. /-19 кг!/          цел: 58 кг.    ръст: 175 см

бяла птица- начало: 90 кг.      сега: 85 кг. /-5 кг!/            цел:              ръст: 175 см

teis           - начало:  80 кг.       сега:  79 кг. /-1 кг./           цел: 68 кг.   ръст: 170 см

pinkito      - начало: 73,6 кг.     сега: 67 кг. /І6,6 кг!/         цел: 55 кг.    ръст: 161 см

mebbeth  - начало: 57 кг.         сега: 55 кг. /- 2 кг!/           цел: 48 кг.   ръст: 158 см

ЗлаВещица - начало: 90 кг.     сега: 83 кг. /- 7кг!/            цел: 63 кг.   ръст: 170 см
                                бюст: 113 см     талия: 90 см       ханш: 118 см

Sunbeam    - начало: 113,7 кг.  сега: 100,4 /-13,3 кг!/      цел: 63 кг.   ръст:
                                                           талия: 106 см       ханш: 113 см      бедро: 69 см

Ванчето     - начало: 82 кг.       сега: 78 кг./- 4 кг./            цел: 60 кг.   ръст: 170 см

LUZORO     - начало: 72 кг.        сега: 65 кг. /- 7 кг!/          цел: 62 кг.    ръст: 173 см
                             бюст: 95 см      талия: 73 см        ханш: 94 см   бедро: 54 см    прасец:37 см

Umma       - начало: 65 кг.         сега: 58 кг. /- 7 кг!/          цел: 56 кг.    ръст: 172 см
                                                      талия: 72 см        ханш: 84 см     бедро: 52 см

Tenderlady- начало: 93 кг.        сега: 81 кг./- 12 кг!/         цел:               ръст: 170 см
                                                      талия: 98 см       ханш: 107 см     бедро: 63 см

miracle      - начало: 105 кг.       сега: 103 кг. / -2 кг!/        цел: 65 кг.     ръст: 170 см

Belinea     - начало: 96 кг.          сега: 86 кг. / - 10 кг!/       цел: 60 кг.     ръст: 175 см
                              бюст: 110 см            талия: 105 см

jpop4e      -начало:  77 кг.           сега: 73 кг. /-  4 кг!/       цел:  60 кг.     ръст: 171 см.
                             бюст: 102 см             талия: 75 см            ханш: 105 см

onka         -начало:                      сега: 74 кг.                                              ръст: 176 см

zzz@2      - начало : 75 кг.                                                   цел: 65 кг.



Чета на задържащите рицарки:

RosiK       - сега: 59 кг.     ръст: 170 см    талия: 68 см    ханш: 95 см   бедро: 53 см
Stefani83   - бъдеща мама     сега: 80 кг.   цел: 51 кг.   ръст: 158 см
mari_eta - достигната цел: 66 кг. /-14 кг!/. сега - постоянно покачващи се мерки и теглилки Mr. Green
MiraVatan - горда бременееща рицарка!
SuArzu - горда бременееща рицарка!
Майката - начало 109 кг.      сега: 57 кг. / - 52 кг!!!/
Асса       -  начало: 91 кг.       сега: 54 кг. / - 37 кг!!!/
                        талия: 66 см   ханш: 88,5 см   бедро: 51 см  коляно: 38 см  прасец: 34 см
                                               

Старата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172282.0

Пожелавам успешна и ползонворна седмица на всички  bouquet!

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 19:25 от mari_eta

# 1
  • Мнения: 2 487

    Добро утро  wavey

    И денят да ви е хубав и седмицата Heart Eyes

    ДО СРЕЩАТА ОСТАВАТ 13 ДНИ.

# 2
  • Мнения: 1 280
Здравейте Прекрасни Рицарки....Успешно отслабване,лека и слън4ева седмица! Аз съм си на НВД,НО..имам нова спортна програма..ама си я взех от една книжка,не е правена специално за мен..и сега ,от понед, ще я пробвам...Ще докладвам ако има резултат..килцата са ми същите../за сега де../  Wink

# 3
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning
Браво за новата тема! Перфектна организация Hug
Ужасно се депресирах оня ден и вчера още ми държа влага.
Няма да се отчитам Crossing Arms Определено беше по-добра събота
 и неделя от предната, ама пак не беше добре.  Embarassed
Днес обаче - по понеделнишки строявам редиците и себе си също.
Лек понеделник на всички пожелавам   bouquet
Пийте вода и се движете!

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Тук съм. Днес не съм се мерила, но вчера- да.
Кг- 59  Twisted Evil, талия- 71, ханш 81, бедър- 52.
Няма да пиша какво съм поглъщала тези дни, ще почна само с днешната закуска- препечена филийка, намазана с извара с копър и пушено филе отгоре. Кафе с мед.
Сега отивам на фитнес, по някое време пак ще влезна при вас.  Hug

# 5
  • Мнения: 1 369
Добро утро   bouquet
Честита ни нова тема, да е пълна само с килограмови намаления и повишения на доброто настроение  Hug
Събота си бех добре, вчера изтървах малко количествата, но смятам, че днес, утре всичко, което не ми харесва ще се разкара  Whistling и режимът продължава  Flutter
Хубава седмица момичета  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 487

    Търся си компания за воден ден  Hug

   

# 7
  • Мнения: 448
Добро и от мен.   food010 Кафе за не пилите. Laughing

Лека седмица на всички.


    Търся си компания за воден ден  Hug

   

Айче ъъъъъъ - не разбрах - що е това newsm78

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 09:24 от teis

# 8
  • Мнения: 1 369

    Търся си компания за воден ден  Hug

   
Аз, аз  Hug

# 9
  • Мнения: 2 487

      Хайде, Литълче Hug

      Пък и луна било днес  Laughing

      Може и кафенце . Аз вече пих  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 865
Добро утро! Започнали сте нова темичка, а аз... липсвах.
В събота творих, не ядох почти нищо, в неделя ходихме на пикник, където основно хляб и печен лук на жар ядох. Може да е "грешно", ама пък в планината и край реката няма какво да се прави, още повече, че горих калории и брах коприва Simple Smile.
Снощи се мерих с метъра и О!Срам:
гръдна: 87
талия: 78
ханш: 98
бедро: 53
кг: 55
Много мразя структурата на тялото си, която е мъжка и съответно с липса на ясно изразена талия  Sick

Започнах с каавето, след това минавам на чайове, обаче се чудя какво ще да ям днес... като нищо не си нося и предчувствам голям ИЗДЪН!
Хубав ден на аПселЮтно всички пички  ooooh! ... добре де мацки... красавици....

# 11
  • Мнения: 1 369
      Може и кафенце . Аз вече пих  Mr. Green
Айче, аз без кафенце нищо не правя Wink  Mr. Green  Айде успешен да ни е  Flowers Bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Добро утро!  food010
Честита ни нова темичка!   bouquet
Аз тия двата дена го изкараха на мързел и ядене. Е, не много мързел де, просто в чистенето впрегнах армията и свършихме по- набързо и не бях толкова изморена. Под армията имам предвид децата, дори и малката се включи - където намираше някой чорап(а у нас е пълно с чорапи навсякъде) го носеше до банята , като преди това старателно търкаше пода с него  hahaha
За яденето - много, но всичко по режима без никакво отклонение - шкембе чорбичка, айца, пиленце, марулки, айрянче, просто количеството си беше стабилно, но Дюкан-Дюкан не го отрича. eat
Лек ви и спорен ден. Няма да ви плаша какво може да стане с прегрешения още на първата страничка  newsm48

# 13
  • Мнения: 2 956
    Търся си компания за воден ден  Hug
И аз,и аз  Hug откога се каня пак да направя един такъв ден...тамън си направих млякото,но ще го прибера за утре  Laughing
А добър ви ден сега  Hug
Кантаров почти не показа изменение след снощния зелен фасул с пиле... обаче имам притеснение  Blush да не би да се присъединявам към Мариеткин и останалите от групата на Шаро  newsm78 много ми закъснява пущината...дано не са ми верни подозренията  Praynig не,че има лошо,ама....
Желая на всички много спорна и приятна седмица. Много сериозност в режимите и съответните кантарови награди поради което   bouquet

Бети от де изкара таз талия и тоз ханш  Thinking  Hug жива и здрава да си хич не ти личат  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 685
Добро утро !
Започвам една прекрасна седмица с 30 минути много бавно тичане след това чаша портокалов сок + цигарка  Peace
Сега съм на работа и съм се заредила с минерална водичка и портокалово сокче  Heart Eyes Днес и аз правя лунната диета така, че ще съм на течности.
Да ви попитам Айряна брои ли се за течност?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт