печати за нокти

  • 64 103
  • 520
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 544
Тия печатчета не са най-добрата покупка, дето може да направите. И на мен много ми ги хвалиха и аз така се бях нахвърлила да ги купувам, но една приятелка ми даде да ги ползвам и честно да ви кажа направо се измъчих. Едно, че става много трудно и отнема доста време, друго че при мен се получаваше само върху тъмен лак. Пробвах с един шаблон с цветенца върху светли цветове - розовко и зеленко и нищо не се отпечата. Така че ако си ги купувате не очаквайте нещо кой знае какво.
НЕ съм съгласна! Всичко е въпрос на тренинг. Аз си слагам печати, когато най-много бързам, защото ми отнема най- малко време. Рисуването на цветя е много по- трудоемко. Поне  1 година печатите ми седяха в шкафа, защото си мислех като теб, но като му хванеш цаката е фасулка работа. Явно не си имала достатъчно време.
За цветовете също можем да поспорим. Ето това е на бяла основа:
,
А това са някои от любимите ми декорации с печати:


# 61
  • Мнения: 3 459
Поздравления за успешното справяне  smile3501
Аз така и не мога да свикна, колкото и да се мъча  Sad

# 62
  • София
  • Мнения: 1 544
Мерси.
Всъщност цаката е не с трениране а да видиш как става.Аз се мъчих по един начин и после видях един клип и 3-тия пръст вече беше  много добре.
Ето тук го потърси клипа. http://forum.nailart-bg.com/viewforum.php?f=3&sid=23470adf26 … 1477db701ec0aa096
Успех.

# 63
  • Мнения: 1 318
На мен вчера ми правиха маникюра точно с такива печати и помолих маникюристката да ми каже откъде ги е взела. Ако има желаещи, в Русе в комплект Евас продават печати.

# 64
  • Мнения: 463
Благодаря за инструкцията Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 3 158
Аз само да добавя, че и в Горубляне ги продават, в големия магазин за козметика до Естел.
Иначе и аз в началото не бях очарована, но после като им хванах цаката, все с тях карам.

# 66
  • Мнения: 59
Аз съм много доволна от тях,много хубаво стават ...радвам се че вече не се мъча с рисуване,което едно че отнема много време -друго че всеки нокът става различен.... Grinning

# 67
nemoga da otvorq tozi sait nqkoi znaeli za6to  Sad www.nailart-bg.com/   Sad

# 68
  • Мнения: 1 270
nemoga da otvorq tozi sait nqkoi znaeli za6to  Sad www.nailart-bg.com/   Sad
при мен няма проблем

# 69
купих си печата с шаблона и пробвах с обикновени лакове но нищо не стана кажете моля какви марки обик.лакове ползвате защото не ми се дават 7 лв за тези специалните

# 70
  • Мнения: 1 270
1. бързина
2. добро почистване на тампона и шпатулата
3. по-гъст лак без значение от марката
4. контрастни цветове, т.е тъмна основа и светъл шаблон и обратно
това е набързо

# 71
  • Мнения: 29
Някой да знае къде във Варна се продават от тези печати,или мога ли да си поръчам само шаблон,шпатула и печат и от кой сайт?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 544
Някой да знае къде във Варна се продават от тези печати,или мога ли да си поръчам само шаблон,шпатула и печат и от кой сайт?
http://www.nailart-bg.com/ Заповядай.

# 73
  • Мнения: 1 505
В Стара Загора също се продават,когато си бях в бг се позаинтересувах,но и на мен ми се видя сложно и не си ги купих,може сега когато си отида да си купя целия комплект.

# 74
Здравейте дами, само не разбрах тези шаблони (http://bgbazar.com/product.php?id=5928&pic=1) за еднократна употреба ли са? И защо им трябват специални лакове? И каква е разликата м/у щампата и петата(ако има таква разбира се)?

Общи условия

Активация на акаунт