Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
вие ли печелите парите и издържате децата и жената ?т.е мъжът ли трябва да издържа семейството?ако само жената носи парите как ще се чувствате?
Цитирай
Чудесно! Отдавна съм й казал, че нямам нищо против да стоя вкъщи и да гледам децата. Само дето не се очертава да започне да изкарва достатъчно...
Цитирай

In the endless dark

... мъжът ли трябва да издържа семейството?...
Не е задължително,щом може и има акъл нека изкарва яко
кинти и да ме глези.Нямам нищо против  Hug

...ако само жената носи парите как ще се чувствате?...
Зависи от отношението и държанието И към мен  Cool
Цитирай

Mи не е задължително,но ако държи все пак да се назовава
"глава на семейството" е желателно. Cool
Жената,изкарваща сносни пари не би имала нищо против да му
помага,пък и все пак въпросния "съюз" между двамата за какво е. Thinking
Лично аз ги разбирам нещата така:
Той работи и аз работя,основните харчове са за него,аз "запълвам дупките в бюджета" и се грижа за добрия външен вид на всички членове,което никак не е евтинко....
Чувството мъжа ти да те чака да изсипеш заплатката,да оправиш сметките,да осигуриш вечерята,да облечеш всички,че и екстри да подсигуриш е отвратително (за жената) Confused
От мъжка гледна точка смятам,че за всеки самоуважаващ се мъж е
въпрос на достойнство и тежест да може да заяви,че той е този,който "храни" семейството.Вярно-разбиранията и ценностите
доста са се изменили,но ми се струва,че не бъркам Cool
Цитирай

София

В нашето семейството мъжът ми може да се каже, че ни издържа.
И аз работя и изкарвам пари, но заплатата ми си е основно за мен. Той плаща сметките, пазарува и т.н. Е, и аз пазарувам за вкъщи, но основните разходи той ги прави.
И двамата се чувстваме добре по този начин и нямаме потребност да променяме нещата.
Цитирай

София

При нас положението е катопри Нати.

Той изкарва парите за семейството, а моята заплата си е за мен.
Цитирай
 FlutterТОЙ Flutter
Цитирай

И аз работя и изкарвам пари, но заплатата ми си е основно за мен. Той плаща сметките, пазарува и т.н. Е, и аз пазарувам за вкъщи, но основните разходи той ги прави.
И двамата се чувстваме добре по този начин и нямаме потребност да променяме нещата.

Именно това имах предвид и аз PeaceИ така смятам,че е нормално да бъде Cool Laughing
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

При нас също е така - моята заплатка си я харча с кеф за мен . . .
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Моя е от мъжете, които не могат да кажат, че ме е хранил. Макар и малко, винаги съм носила доходи в къщи: с бебе на ръце, студентка, поработвах  тук-там...Сега моята заплата е почти колкото неговата.
Принципно за мен няма значение кой носи парите, въпроса е работата и отговорностите да се поделят по равно. Всичко друго е временно. Преди няколко години домакинството си беше само моя работа, наред с бебето и ученето. Той беше вечно по работа. Сега е точно обратно - от 2 години аз не знам как се готви.

Мир и любов да има в семейството да има, а кой кого храни...все тая ми е.
Цитирай

в Низината

В нашето семейство моите доходи са по-високи от неговите, но това никак не го подтиска, нито пък му аз му натяквам за това.
Цитирай

Видин

Той издържа семейството Mr. Greenпо простата при4ина,4е неговата заплата е пъти по от моята Rolling Eyes
Цитирай

На една звезда

И в нашето семейство мъжът ми ни издържа. Аз с това майчинство... ooooh! И нашето положение е като това на Нати. Моите парички си ги харча аз, както намеря за добре. Като свършат, започвам неговите Mr. Green
Цитирай

Sofia

Аз изкарвам повече от мъж ми, а той толкова се е амбицирал да ме догони, че ще си строши главата някъде. Иначе парите са ни общи...  Laughing
Цитирай
Темата надъхва на комплекси, които повечето отричат да имат.
За мен няма значение кой носи повече пари в къщи.
Всичко друго е самоцел и гъди-гъди на егото.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора