Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Литературен клуб
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Та...това ми е чуденката  Thinking
Цитирай

Не се знае още. Книгата излиза през юли на английски.
Цитирай

Все някога умира
Цитирай

Хм,аз пък чух,че я има издадена вече в ограничен тираж....
Цитирай

Хм,аз пък чух,че я има издадена вече в ограничен тираж....

Нееее, в момента трябва да се редактира в издателството. Все още нищо не е издадено.
Цитирай

През девет форума в десети

Според мен - няма да умре!
Все пак това е детска книга. Ако авторката допусне смъртта на главния си герой... язък и за милионите!  Naughty
Цитирай

UK

Твърде е възможно да умре, да, Но няма такова нещо като ограничен тираж, тя по скоро ще си отреже и двете ръце отколкото да пусне дори един екземпляр от книгата преди момента, когато милиони освирепели деца ще се втурнат към книжарниците в 12 вечерта, за да си вземат последното томче от поредицата. Аз включително. Wink
Цитирай

Според мен - няма да умре!
Все пак това е детска книга. Ако авторката допусне смъртта на главния си герой... язък и за милионите!  Naughty

Авторката многократно е заявявала, че книгата не е детска. И като нищо да направи напук на тези, които казват, че е детска и да го утрепе Харито.
Пък и аз си имам една теория за това, че единственият начин Хари да убие Волдемор е, да бъде убит той - самият.

Но пък от друга страна Роулинг може да го остави жив, за да си остави вратичка и евентуално един ден да се появи Хари Потър 8.  Very Happy

Ще видим през юли.
Цитирай

Пловдив

Роулинг казва, че ако го убие ще е именно заради това - да няма стотици продължения от знайни и незнайни автори за Хари Потър. И тя не искала повече книги за него и това бил един от начините по който да го направи.
Иначе като мое желание аз не бих искала да умре Smile
Цитирай

UK

Там е работата, че тя е казвала че посмъртно няма да пише хп8. Това е и най силния аргумент на тези, които смятат, че Хари ще умре. Със сигурност знаем че ще умрат двама или трима от главните герои.
Цитирай

Там е работата, че тя е казвала че посмъртно няма да пише хп8. Това е и най силния аргумент на тези, които смятат, че Хари ще умре. Със сигурност знаем че ще умрат двама или трима от главните герои.

Моят любим герой умря.  Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив

Ако е Сириус - да, но ако е Дъмбълдор ... още не се знае.
Цитирай

През девет форума в десети

Авторката многократно е заявявала, че книгата не е детска. И като нищо да направи напук на тези, които казват, че е детска и да го утрепе Харито.

Тя може да заявява каквото си иска. Но не може да подмине факта, че много деца я четат. И е длъжна да се съобразява все пак.
Освен ако не измисли някакво друго измерение (Рай? newsm78), където се преселват мъртвите магьосници...  35

ПП Леле, ако го вкара в Рая... Ватиканът ще я изгори на клада!  hahaha
Цитирай

Ако е Сириус - да, но ако е Дъмбълдор ... още не се знае.

Да, Дъмбълдор е. И аз имам малка искрица надеждица за него. Сигурна съм, че не може да е бъркал спрямо преценката си към Снейп. Но... за кога пък да оживява? Crazy
Цитирай

UK

Дъмбълдор е мъртъв със сигурност, Роу рядко казва неща с абсолютна сигурност, но това го е потвърдила - мъртъв е и това е. А моята любима героиня малко я позашеметиха, но е жива. МакГонъгъл това. А според мен Дъмбълдор само е пожелал да бъде убит. Сам е накарал Снейп да го направи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора