Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Още съм в начална бременност, в събота обиколихме няколко магазина за бременни с милото и все мами в по-напреднала бременност видях, дрехите ми се сториха огромни и направо реших, че не ми е там мястото, все още.  Mr. Green

Обаче днес - оказа се, че само два панталона с по-ниска талия ми стават  още и мога да ги нося без да ми стягат много. С по-тесни дрехи ходя по принцип и сигурно за това толкова бързо ми отесняха. И имам чувството, че този корем едва ли не за седмица порасна...не, че е много голям, но се изненадвам, а по принцип кг. не съм качила до сега.

И сега хем са ми тесни дрехите, хем ми се струва налудничаво толкова рано дрехи за бременни да купувам.  ooooh!

Вие как се оправихте с дрехите? От кога започнахте да си сменяте гардероба?

# 1
  • Велико Търново
В 4 месец бях,когато си купих гащеризон/отвратителен джинсов/!

# 2
  • Варна
Аз също бях в 4 месец, когато си купих гащеризон. Идеята ми беше по-нататък да си взема още нещо, но изкарах цялата бременност само с този гащеризон.

# 3
  • Burgas
Изобщо не съм си купувала дрехи за бременни. 1- 2 пъти влязох в магазин за бременни, но нищо не ми хареса.
Купувах си дрехи от нормални магазини, само че еластични, които да си растат с корема Simple Smile

# 4
  • най-шареното място
 в 6тия си уших един панталон - осналото - малко по-широчки дрехи.

# 5
В 5ти месец. Купих си един панталон и една рокля.В най-напреднала бременност бях през лятото, и тогава носех няколко по-свободни рокли, които имах в гардероба си и панталони с връзки-много удобно нещо.

# 6
  • София
в 5ти месец си купих гащеризон от мамма донна който се регулираше от всякъде.И аз мислех че ще ми виси,но в началото седеше като обикновен гащеризон а с времето растеше с мен:)носих го почти до края,междувременно като нарастнах си взех още няколко дрешки

# 7
  • София
В 5-я месец си купих един панталон,една по широчка риза и едни дънки.Гащеризон не съм си купувала.Ааа и 2 спортни панталона за вкъщи  Grinning

Леко бременеене   bouquet

# 8
  • София
Ивон, нали знаеш че винаги бързам - та аз вече си имам едни дънки за бременни  Mr. Green сега ми трябват тиранти и малко по-широкки блузки и туники. Но на мен нищо не ми става вече, а нямам друго освен тесни дрехи и панталони за малко дупе и без коремче. Дънките са между другото много готини, с бродерия на джобчетата и по нищо не отстъпват на останалите - та даже и по цена. - 90 лв  Shocked

# 9
  • Бургас
В 5я месец започнах да купувам дрехи.

# 10
  • София
Някъде в четвърти месец си взех едни дънки за бремемни, които са най-неудобната дреха на света! #Cussing out Вече съм в края на 8 месец и още са ми големи и ги нося с тиранти. Rage Много ме е яд, че си ги взех. В края на петия месец си взех и едни джински и същата история.  Close Сега много съжалявам, че си ги купих. Ппи следваща бременност живот и здраве НЯМА да си взема нито една дреха за бременни. Първо, не ми харесват и второ, са ми неудобни.
Аз бих те посъветвала да не бързаш и да видиш първо колко ще наедрееш. А има и вариат да си пришиеш платки на старите дрехи или да си купиш нормални нови и да сложиш на тях. Аз лично съжалявам, че не направих така, но то няма вече за кога. Hug

# 11
Не съм си купувала дрехи за бременни, защото тези,които се предлагат в по-обикновените магазини не ми харесваха, а тези във фирмените ми идваха много скъпи.
Носех старите си по-широки панталони, купувах дрехи с един номер по-големи от моите и така цяло лято.За зимната "част"  от бременността ми си взех само долнище на анцуг, защото минах и на маратонки.

# 12
  • София, център
6-тия месец си купих един панталон, после няколко блузи и толкоз Mr. Green

# 13
Когато вече не ми ставаха тия,които имам  Laughing Значи около 6 месец.

# 14
  • Има много детски смях.
Никога.
Дори в такъв магазин не съм влизала.
Купувах си нормални дрехи, но големи номера.
Сега като ги гледам ми се струват огромни!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт