Как да откажем цигарите?

  • 6 948
  • 99
  •   1
Отговори
                Как да откажем цигарите?     newsm78 bowuu smile3547 kaffeetrmker_2

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Начини  много, но аз още не съм открила подходящия за мен. А така да ми се иска да ги откажа тия пусти цигари. В последно време мисля за пластири, но не съм пробвала още.

# 2
  • Мнения: 6 461
Понеже не съм страстна пушачка,не желая да ги  отказвам. Flutter
Пуша само с кафето и то от време на време.
Например за последния месец съм изпушила не повече от 6 или 7 цигарки.
Така ,че ако можете  до там да ги намалите ..да си пушите с кеф Mr. Green

# 3
  • Мнения: 374
Изпушваш си последната цигара и край! Аз така направих преди 3 години. Сега като съм в компания на пушачи понякога ми се допушва, но си казвам "Запаля ли и край!"Има и нещо друго - Мъжът ми никога не е пушил, аз като забременях и забранихме вкъщи да се пуши, като дойдат гости, излизат на терасата да пушат. Аз дори пепелник нямам у нас.

# 4
  • Мнения: 5 313
Аз от около месец не съм палила цигара.Е,дърпам си понякога от чуждите,но това е друг въпрос.Пробвах с Табекс,лепенки,не помага.Всичко е воля според мен.

# 5
  • Мнения: 1 488
аз първо ги намалих постепенно, и така след няколко месеца ги спрях!  много исках  и го постигнах! без никакви помощни средства като лепенки, лекарства и т.н. успех в на4инанието на вси4ки които са решили да ги отказват!  Hug

# 6
  • Мнения: 3 674
Аз бях зверски пушач.Чак ме е срам  като се сетя по колко цигари съм пушила на денонощие.. По 30-40 броя...Даааа...по 2 кутии,едвам ми стигаха.   ooooh! 1996 година прочетох една книга,която ми обърна мирогледа на 180 градуса...и така на другия ден ги спрях ...изведнъж!  NaughtyСамо така става....човек който е пушил много,не съм сигурна дали може да ги откже с намаляне. Thinking..Трябва рязко..от раз! Казваш от днес не пуша! Мразя цигарите...вредни са за мен  и за близките ми.Бях до тук! Peace

# 7
  • Мнения: 1 800
Много воля и даже инат. Пушех като комин и никой не ми вярваше когато казах че ги отказвам...Не стана изведнъж. Първо ги намалих, после пропусках дни, след това уж ги бях спряла, но на моменти не издържах, пушех за ден или за няколко дни и пак спирах...Важното е да не се предаваш и дори да пушиш за ден, да не мислиш че си се провалила, а да гледаш напред...Съпруга ми никога не е пушил, значи сега е по- лесно, но от време на време ми се допушва, но се контролирам  вече 6 години. Цигарите не са по силни от мен! Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много е трудно,поне за мен беше.Сама трябва да решиш,ако си мислиш че като си сложиш лепенката от раз ще спреш няма да стане.Преди години бях пробвала с Табекс,пиех табекс,пушех цигари.За известно време спираш да се събираш с пушачи,за да не те дразнят,избягваш задимени заведения.И така само инат му е майката

# 9
  • Мнения: 254
Според мен от раз! Казваш няма да пуша повече и тва е. Настройваш се. И не спираш да се навиваш.

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Споделям предходното мнение или забременяваш Simple Smile При мен това помогна

# 11
  • Мнения: 246
Аз пушех от около 10 години, в последно време по 2 кутий на ден. Преди 3 месеца си казах, край, и това беше - оттогава не съм сложила цигара в уста. Не ми и липсват, което е странно. Ако съм знаела че е толкова лесно щях да ги откажа отдавна.... newsm12

# 12
  • Мнения: 15
За мен отговорът на въпроса е - с подходяща мотивация. Също и с Табекс.
Бях пушач в продължение на 22 години (от седми клас горедолу), като пушех средно по кутия на ден.

Преди година и половина ги спрях почти отведнъж с Табекс.
Не го пиех съвсем по предлаганата схема - първите дни, около седмица и малко, пиех хапче винаги, когато ми се допушеше... после разредих и дори не довърших схемата... но ми помогна!

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мъжът ми ги спря с Табекс.

# 14
  • Мнения: 1 568
със желание,аз не мога защото нямам желание,а ги мразя!

Общи условия

Активация на акаунт